Jump to content

Poklopac za gorivo se ne zatvara do kraja


fhilipo

Recommended Posts

Pozdrav,

upravo natocio auto na benzinskoj i pokusam zatvoriti poklopac za gorivo, a on se ne zatvara do kraja. Jednostavno ga trebam rukom stisnuti i onda zakljucati auto da ostane zatvoren. Sad me zanima jel trebam tu nesto u poklopcu podesiti jer nije mi bas neka opcija da mi poklopac cijelo vrijeme strlji van ili ga svaki put pritiskati dok zakljucavam auto.

Link to comment
Share on other sites

Ona polugica radi kako treba i zakljucava se dok zakljucam i auto. Samo sto se taj poklopac ne zatvara do kraja pa ostane strljiti vani pa ga polugica na uhvati da ga zakljuca

Link to comment
Share on other sites

Sad se vec vidi.
Bu se javil onaj tko je rastavljal takav mehanizam. Unutra bi trebao biti neki zub koji uhvati ovi bravu.



d174f4cddcbcbf5c5bf293db073ce658.jpg

4afdd10bcaf8cf24a114dcf7023111f2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni se dogadalo na meganu po zimi poslije pranja auta. Usla bi voda u taj polumjesec i smrzne

Link to comment
Share on other sites

Isto i meni na meg 4, samo ostane zjapit... prvo sam mislio da nisam dobro stisao... nekad uvati nekad ne...

Link to comment
Share on other sites

Zatvori se on i onako klikne kad ga stisnes i ostane unutra... al za koji dan vidiš da zjapi ko da ga je neš izguralo.... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.