Jump to content

Clio WSR


Skyeye

Recommended Posts

Nakon dugog traženja, nerealno puno vremena i nerazumno novaca...ono što sam htio, po mojoj mjeri.

Clio WSR4.jpg

Clio WRS 2.jpg

Clio WRS.jpg

Clio WSR3.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

WSR? to je neka oprema? pretpostavljam nije bila za naše tržište?

Link to comment
Share on other sites

a gle ekrana jaooooooooooooooooooooo krapino moja 😕

sve 5, osim njega

puno sretnih km :) 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

a gle ekrana jaooooooooooooooooooooo krapino moja 😕

sve 5, osim njega

puno sretnih km :) 

Slušaj ti Kawasaki kočničaru...nemoj mi krapince spominjati!!

Uživo izgleda bolje jer Clio ima višu vozačku poziciju. Svrha je da mi na Grobniku ne leta smartphone po cijeloj kabini dok si pratim parametre auta i vremena. Ovako imam na vidljivom mjestu što mi treba i mogu u vožnji na pravcu mijenjati postavke na ekranu...Da istina, malo vuče na Yaris GR kad pogledaš...meni je to prvo palo na pamet!

Samo neka se ne kvari...paketić za Grobnik je spreman!

PS CUP2.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

paketic mi se vise svida od samog tableta...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Slušajte vas dvojica, vrijeđate i moj superbrzi Clio koji ima i kawasaki zelene čeljusti i ekran na sredini 😂😂😂😂😂

Fora jurilica 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra jurilica, mene smeta također kod meg III što nema neke dobre opcije za android multimediju, isto je gore i strši + je auto veci od clia i daleko je za dohvatit..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

 I tako to....našao se u probranom društvu i stvarno im idu dobro te Toyote GR!😉

IMG-20230917-WA0016.jpg

IMG-20230917-WA0008.jpg

20230919_090928.jpg

Edited by Skyeye
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

tako to ide kroz zvoje kad se ne moras brinut da ces izletet na izlazu zbog previse snage 😛 :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.