Jump to content

P: Megane IV 2016. 1.5 dci, 85xxx km


AlenZ

Recommended Posts

Prodajem Megane IV(model 2016.-) 1.5 dCi

85xxx km

Od opreme bih istaknuo: full led farovi, park. senzori (prednji, stražnji i bočni), park pilot(360° poluautonomno parkiranje), kamera za vožnju unatrag, ambijentalno osvjetljenje, modovi vožnje (sport, eco, comfort..), veliki infotainment zaslon, keyless entry, Android Auto, obavljen update najnovije verzije Rlink2+karte Europe

Dodatno ugrađeni dinamični žmigavci retrovizora.

Obavljen mali servis (ulje+svi filteri).

Pod cijenu dajem set ljetnih i zimskih guma+felgi.

Auto je udoban, očuvan i dobro opremljen.

Vrijedi ga pogledati.

Dodatne informacije i ozbiljne ponude na:

0915009287 (isključivo poziv)

0915007142 (isključivo Whatsapp porukom)

Razlog prodaje je jednostavno potreba za većim automobilom

Slike i ostalo na: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-110-oglas-39734300

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AlenZ said:

Prodajem Megane IV(model 2016.-) 1.5 dCi

140000 eura

85xxx km

Od opreme bih istaknuo: full led farovi, park. senzori (prednji, stražnji i bočni), park pilot(360° poluautonomno parkiranje), kamera za vožnju unatrag, ambijentalno osvjetljenje, modovi vožnje (sport, eco, comfort..), veliki infotainment zaslon, keyless entry, Android Auto, obavljen update najnovije verzije Rlink2+karte Europe

Dodatno ugrađeni dinamični žmigavci retrovizora.

Obavljen mali servis (ulje+svi filteri).

Pod cijenu dajem set ljetnih i zimskih guma+felgi.

Auto je udoban, očuvan i dobro opremljen.

Vrijedi ga pogledati. Moguća manja korekcija cijene.

Dodatne informacije i ozbiljne ponude na:

0915009287 (isključivo poziv)

0915007142 (isključivo Whatsapp porukom)

Razlog prodaje je jednostavno potreba za većim automobilom

Slike i ostalo na: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-110-oglas-39734300

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

140 tisuća eura?

 

Jedna nula viška?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, petak said:

140 tisuća eura?

 

Jedna nula viška?

Iz noćne sam, pardon 😂

Tako je, 14 tisuća 

Link to comment
Share on other sites

Nešto mi je čudno sa ovim autom. Ima ful led svjetla, prednji branik gt line, zadnji branik nisam siguran, neku dobru opremu a nema zadnja tvornički tamnjena stakla. Ni felge nisu gt line.n

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, fabi said:

Nešto mi je čudno sa ovim autom. Ima ful led svjetla, prednji branik gt line, zadnji branik nisam siguran, neku dobru opremu a nema zadnja tvornički tamnjena stakla. Ni felge nisu gt line.n

Dobro oko 😊

U pravu ste. Dakle tvornički je oprema Energy Intens, međutim prošli vlasnik ga je volio nadograđivati pa je dodao plavu letvicu gt Line kod suvozača, GT Line oznake na prednjim vratima, GT Line branik i pure vision farove. Jedini moj dodatak su žmigavci retrovizora

Link to comment
Share on other sites

To bi ti bilo dobro navesti u oglasu jer ovako izazivas sumnju u stanje vozila..pogotovo ovdje gdje ima znalaca.

Sretno s prodajom!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mala kilometraža za godište i novi djelovi na autu (branik,farovi) kupcima sugeriraju da je auto bio razbijen (iako to ovdje vj nije slučaj).

Link to comment
Share on other sites

Prvi mi je auto i prva prodaja, zahvaljujem na smjernicama 😊

Usput, što mislite o Arkani/Conquestu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da je napisao u oglasu GT line onda bi bio problem, ali nigdje nije.. Auto je sređen po necijem ukusu to se vidi iz aviona.. najjaci su mi komentari kad su na autu aftermarket flege jer ono to je full sumnjivo 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.