Jump to content

Problem sa renault cliom


Hari

Recommended Posts

Pozdrav svima, imam problem sa autom renault clio 1.9 dizel 47kw 1999 godište.

Auto mi ima problem kako da to objasnim a da me skontate, auto pri pola gasa trza, ne mogu otkriti problem šta je, znači trza na pola gasa poderem po gasu ne trza, nebitno da li je zagrijan ili ne, ne trza kad kreće auto, nego u vožnji trza, šta bi tu mogao biti problem, čak se dešavalo da izbaci iz brzine. hvala svima na odgovoru ko god da pomogne, pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Nosači motora? Pa imas ozsjecaj kao da trza, jer svaki put kad das gasa, motor se pomakne, a i objasnilo bi to sto ispada iz brzine...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E nosač motora sam skoro mijenjao ostavio me u pola puta pukao i nisam

mogao dalje da vozim..

Link to comment
Share on other sites

E taj nosac mjenjača nisam provjeravao, hvala vam momci, imal jos ko neki odgovor?

Link to comment
Share on other sites

Vidi taj nosač mjenjača, ispod akimulatora je. Provjeri kako je stegnut alternator i minus od akumulatora na šasiji i klemi. Labave kleme mogu to uzrokovati.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.