Jump to content

Laguna 2 Dinamique ugradnja DIN2 radija


Jablan

Recommended Posts

Pozdrav ekipa. Lagano mi dosadilo koristenje CD-a i nedostatak bluetootha, pa razmisljam o kupovini i ugradnji DIN2 radija u moju Lagunu2. Zanima me da li je to uopce moguce i da li netko od vas ima odredjena iskustva i preporuke? Naravno kupio bih nesto da zadovolji danasnje potrebe: Bluetooth, navigacija, DAB+, USB ........ u prilogu je slika uredjaja koji bi izbacio van...f6d4bc58-3955-454c-b6fb-8cd356f23680.thumb.jpg.003bcba1fe1a2ec65b51d4dfa47cdc17.jpg

Edited by Jablan
Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da se može ali vjerojatno prikaz na displej neces imati.

Na displeju ce biti samo temperatura i sat.

I nece ti raditi tipke za radio kod volana. Moze ih se spojiti adapterom ali nova jedinica mora to podržavati.

Ti kinezi obicno tjunere imaju lose pa nešto što je spomena vrijedno krece od 500 €

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.