Jump to content

P: alu felge i gume 205/55-16


ivan.martinko

Recommended Posts

Prodajem svoje alu felge koje imam 4 godine sa gumama GY efficient grip performance 205/55-16

Pase na megane 3, scenic 3, fluence, Duster, itd.

Felge su bez greske, imaju prstenove 66.1 i et mislim 42.

Model Rial Milano

Gume su ok, nikad bušene, dot 2019, imaju mozda 25000 km i vozene 4 ljeta. 

Nebi ih prodavao ali imam herniju diska u kicmi i moram se vratiti na balonke 195/65-15 zbog udobnosti, na zalost.

Sve skupa 300€

ZG.

20190215_163046.jpg

20190309_141632.jpg

20190309_141642.jpg

Screenshot_20230622-192940_Fotografije.png

Link to comment
Share on other sites

Tebi treba auto sa drugačijim položajem sjedenja, deblje gume će ti tu pomoc možda 10%

Link to comment
Share on other sites

A znam. Ali nisam u mogucnosti sad mijenjati auto, na zalost.

Znam da je na zimskima i celicnim 15 cola dosta meksi.

A mozda neke mekse nove gume staviti na ove 16. Mozda uniroyal rainexpert 5. To je mekana guma.

Link to comment
Share on other sites

Spusti tlak u gumama i dobices isto sta imas na zimuljama. 

Ujedno sama ozleda nestaje u par mjeseci. Ako ne radis vjezbe istezanja nece ti posledice ozlede nikad proci iako ozlede vise nece biti. 

Treba pregrist govno i preci preko boli i mobilizirat se. (Tu ne mislim dozat utege). Najgore sta mozes napraviti je mirovati jer se tada svi misici skupljaju i jos ti vise napinju zivce koji izazivaju bol... 

Pricam ti iz debelog iskustva jer sam godine proveo na rehabilitaciji da bi uopste mogao hodati nakon prometne, a kasnije napravio ozlede (pad s visine i teska rotacija kicme u izvijenom stanju) koje se desavaju kod 60+ godisnjaka (doslovce nije video osobu moje dobi s takvom ozledom) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

@MilosB

Ispustio sam gume malo, na 2.0 i 1.9 bar.

Mekse je sad. 

A idem sutra na MR a nekidan sam dobio jednu steroidnu epiduralnu blokadu. Bolje mi je 50%. 

Ali boli me onako u krizima, kuk, noga komplet do stopala. Bum vjezbao al kirurg je rekao par dana mirovanja nakon injekcije.

Imas neki ok popis vjezbi u slucaju lumboishijalgije i radikulopatije?

Hvala na savjetima.

Link to comment
Share on other sites

Pribacu naci vjezbe na youtube-u pa ti ppsaljem u privat, ako ne nadjem cu probati skicirati. Nisu nista komplikovane :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

BUMP, 250€ sve skupa.

 

Dijagnoza:

 

Screenshot_20230626_152724_WPS Office.jpg

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bump. Opet prodajem kotace, ovaj put i sa novim gumama uniroyal rainsport 5.

Kak se cini, megane bu isel u prodaju. 

U svakom slucaju vozit cu se na 15- icama do tada.

Felge plus gume: 400€ (gume sam platil 300€ prije mjesec dana i nisu presle mozda 500 km) DOT 08/23

IMG-20230630-WA0000.jpg

IMG-20230627-WA0000.jpg

IMG-20230810-WA0000.jpg

20230807_112308.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stavi na face oglas u Renault grupu ili Renault oglasnik i prodat ćeš odmah za te novce...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodano, sad sam na celicnjacama 15 cola i zimskim UG9+. Tko bi rekao da ce bit tak vruce ovih dana 😆

Sad bum vidio il uzet cjelogodisnje gume ili jos jedan set 15-ica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.