Jump to content

P: Renault Clio 1.2 Dynamique


nansale

Recommended Posts

 

Kolega s posla prodaje a ja sam uz pomoc kolege @riceburner malo pripomogao prilikom kupovine.

Vlasnik cca 2 godine, bio auto za vozit klince u vrtic, u meduvremenu se preselio u Koprivnicu pa mu je visak, unazad godinu u auto je ulozena lijepa svota novca, cijena naravno ide jos dolje..info na 098 932 5937

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-1-2-dynamique-8v/oid/4101372

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

Malo da spamam i rusim cijenu :yeah:

nije dynamique nego authentique, crni je dynamique :policija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mmda, nisam 100% ziher ali ne sjećam se da je bio Dynamique u 8V verziji, samo Authentique i Expression. Davno je to bilo ali mislim da je Dynamique imao kožni volan i prednje maglenke u seriji kao i centralni display sa satom, temperaturom (ako su doplaćeni retrovizori na struju) i prikazom auto radija ako je uzet s autom.

Moj Community je ušminkana verzija Dynamiquea (dulji spojler, plastike u boji auta...). Sjećam se da je Community dolazio u 1.2 8V verziji i da je to tada bila prilika uzeti Clio 2 sa 8 ventila i dobrom opremom tamo oko 2005. godine.

Link to comment
Share on other sites

je, na 7g kredita u CHF

(sorry bilo je jace od mene , nije auto los imamo bas to godiste dizla  kupljen nov na taj nacin i jos radi)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.