Jump to content

K:Trazi se scenix rx4 2.0benz pozeljan LPG


RX4

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Na zalost moj scenic rx4 je zavrsio karamboliran, pa ovim putem ako netko ima dobar primjerak 2.0 16v a da je voljan prodati, slobodno neka se javi. 

Tnx!

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 changed the title to K:Trazi se scenix rx4 2.0benz pozeljan LPG
  • mata73 featured this topic

teško ćeš ga naći. Možda neispravnog a limarijski dobrog pa prebaciš sa svog sve na taj novi

Link to comment
Share on other sites

A znam. Svjestan sam toga, zato i pitam - trazim na sve strane. Tu se prodavao jedan s navodnih 63tkm, kaze forumas da ne zna jel vlasnik prodao al da ce provjerit.

Moj je bio tip top dok me neki deda nije okrenuo na krov ( ja kriv naravno). 

Edited by RX4
Link to comment
Share on other sites

Nema artura nazalost. Pitao jednog al je rekao nista.. Preskupo bi bilo i pitanje dal bi se na stolu dao izvuc. 

Link to comment
Share on other sites

Na stolu se da napraviti čudo ako imaš znanja, želje, alata i hidrauliku od min 80 T.

Obično imaju hidrauliku 20-40 T i to samo milki karoseriju tj. ne radi plastičnu deformaciju već samo elastičnu.

Prijatelj ima stol sa laserom i ukupnom hidraulikom 200 T.

Link to comment
Share on other sites

Da si blize ima 1 u Kastelima koji bi to jeftino napravio 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je to jeftino? Mislim cijeli auto je ispresavijan. Vezni lim, stokovi, vrata, sve je u stranu otislo.. Nema tu ravnanja bas..nazalost

Link to comment
Share on other sites

@mata73a di se nalazis? Nezz koliko bi ta igra kostala.. Dok ga se izravna pa elemente nabavi vrata pante stakla, kitanje farbanje.. Felge moram rjesavat, ne znam jel zadnji most spigan.. To mi treba znaci ravnanje na stolu ak ide i jedna skoljka da prebacim dijelova. Mislim da je sve u svemu neisplativo

Link to comment
Share on other sites

A koliko se školjka od običnog scenica razlikuje od RX4?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RX4 said:

@mata73a di se nalazis? Nezz koliko bi ta igra kostala.. Dok ga se izravna pa elemente nabavi vrata pante stakla, kitanje farbanje.. Felge moram rjesavat, ne znam jel zadnji most spigan.. To mi treba znaci ravnanje na stolu ak ide i jedna skoljka da prebacim dijelova. Mislim da je sve u svemu neisplativo

 

Prijatelj ima radionu u ZG, Remetinec

Link to comment
Share on other sites

Ovo je Križ iza Ivanića. 

Fora je auto. Steta sto nema novijih. Kad to vozis moras imat jednog u rezervi.

Link to comment
Share on other sites

@petakSkoljke su skoro iste.. Al jbg sve je dolje "vece" jer je rx4 visi, ovj3s drugaciji, i tak.. Ovak kabina je gotovo pa ista. 

@ivan.martinkovidio sam tog nisam jos stigao nazvat.. Al da, bar 2 imat u rezervi haha

@mata73mislim da mi je neisplativo, al u svakom slucaju dobro za znat. Tko zna mozda i odlucim ravnat ili nedaj boze zatreba za drugi auto..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.