Jump to content

Scenic III display


juroslav

Recommended Posts

Malo je vjerojatno da se netko sreo s ovim, ali da provjerim:

Neki dan mi se na displayu iz čistog mira, iznenada, jučer-ga-nije-bili-danas-dam-kontakt-i-tu-je, pojavio mrtvi dio na displayu (vidi fotku).

Ima tko kakvu ideju ili, ne daj Bože, iskustvo s tim?

 

IMG_20230724_090314.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mora se nužno širiti, ali da postoji šansa, postoji. Ja na samsung tv-u imam takvo oštećenje već godinu dana, nije se širilo.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo "pukne" samo od sebe ili treba udarac / jaki pritisak na ekran da se ovo dogodi?

Link to comment
Share on other sites

Da nisi kakve cijevi prevozio, ubijao komarca na ekranu, djeca se igrala? 

Link to comment
Share on other sites

Ništa od toga. Mogla je jedino neka medvjedica na Zavižanu klepit šapom izvana, ali nema tragova na haubi 😁. Doslovno se pojavilo preko noći: kad sam parkiral nije bio, ujutro je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Meni napr displej nije tako nego jednostavno po toplom vremenu se ništa ne vidi a po hladnom gotovo pa normalno . Nije baš normalno ali se sve razaznaje. Čovjek koji radi elektroniku rekao da pomoći nema nego jedino kupnja novog a to je puno novca a bezveze.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.