Jump to content

Novi volan u 197


Vranda

Recommended Posts

Napokon je stigao volan s tapeciranja i oblikovanja. Dosta bolji grip u ruci i osjećaj.

20230801_214349.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kaj se desilo s donjim dijelom, jel pao volan na pol ili? :zubo: Okviri od ventilacije su samo privremeno?

Inace izgleda kvalitetno pretapecirano... osim ovog donjeg dijela, neprirodno mi izgleda. Kod koga je radjeno? :dobroje:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Donji dio je odrezan kao Golf V GTI đir a po pitanju ventilacije u potrazi sam za tamno sivim lakiranim pa su ove dok ih ne nađem ali cool izgledaju hahahahah

Rađeno je u https://ksmodel.ba/ i cijena 200e

Link to comment
Share on other sites

Pa nije baš to taj đir, vidi se da je umjetno izrezano, ali slažem se da je tapecirnug dobar.

image.png.63db922cd89df1755f45db47a8197b60.png

Link to comment
Share on other sites

Super za otvore ventilacije! :dobroje:

A za volan... mislis na ovo dole?

Da mi neko to s volana napravi na suf bi ga dao! :zubo:

Za jednu firmu koja tak fino radi, jako cudno... glavno da si ti sretan! :dobroje:

gti.jpg

 

...Nino je bio brzi!

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se se uvatili donjeg dijela volana? možda je do blica ali uživo odlično izgleda

 

Evo šta su prijatelju napravili

WhatsApp Image 2023-08-02 at 09.09.59.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ko sto rekoh, dokle got si ti zadovoljan, nebitno je kaj drugi misle. Ustalom, na forumu se uvijek samara sa svih strana, ne uzimati k srcu.... i da, ovo kod prijatelja je ispalo dosta bolje, govorim o donjem dijelu.

Link to comment
Share on other sites

Ajme koji ogromni volani. Šalim se malo, bilo je jače od mene. :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahah ništa mi ne govori... Nemam volan po dubini tako da sidim ko kilava krava unutra dok ne nabavim novi stup volana

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.