Jump to content

P: Renault Megane Grandtour 1.5 dci - 2016


fabi

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

Ne znam šta mi se dogodilo, možda kriza srednjih godina pa sam jučer kaparirao novi auto, rekao bi iz neba pa u rebra. A zna se što ona slijedi - megane mora završit na prodaji.

ugl - 2016, 184.500 km, prvi vlasnik, kompletna servisna povijest uključujući sve račune i radne naloge idu novom vlasniku. Prvi lak na autu, nikad ni najmanje karamboliran. Od auto salona gdje sam kaparirao novi, za megana nude 7.000 EUR. Iskreno ne znam koja je realna cijena, ali evo stavi na njušku 8.800. Ako netko dođe i ponudi 8 k EUR pustio bi ga da ode, i siguran sam da će biti zadovoljan. Kod mene je još max 30 daa dok ne stigne novi ljubimac. Idem suzu pustit

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-dci-110-oglas-41201610

 

 

Edited by fabi
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • fabi changed the title to P: Renault Megane Grandtour 1.5 dci - 2016

Odlična prilika za nekoga tko treba takav auto! Samo kasko ti nije prenosiv tak da znaš..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Max said:

Odlična prilika za nekoga tko treba takav auto! Samo kasko ti nije prenosiv tak da znaš..

Da zo sam danas saznao. 

3 hours ago, ivan.martinko said:

A kaj si uplatio?

Kia

Da još jedan napušta marku🤦‍♂️Renault

Ali šta mogu kad me zavela mala

77F0A641-B0C7-45C8-BF2C-276E1E57551A.jpeg.e23ed1e93ed72f9f1ab4470a81c17e63.jpeg

  • Like 9
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Otprilike jednako Kao i ova Kia. Sve je to u 500-1000 EUR i nešto od opreme kod jednog imaš, u drugom ne i obrnuto. Ipak proceed je puno veća pojava od M4 karavana, a i garancija je  malo drugačija. Reklo bi se Kia mi se više sviđa i to je to..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meg4 u odnosu na Proceed izgleda ko da je model stariji 10 godina.

  • Like 2
  • Confused 3
Link to comment
Share on other sites

I ja bih ProCeed ili neku Mazdu 3 bez razmišljanja prije Meg IV. Kia od stingera izbacuje stvarno fine modele

Link to comment
Share on other sites

Good news. Auto prodan za fer cijenu, a još bolje je što ostaje u obitelji (ženinoj obitelji) pa ću imat prilike pratit kako napreduje i provozat ga koji put👏👏 Ipak, još dva/tri tjedna ostaje kod mene😉

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolji rasplet. A mrežice?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fabi said:

Vidjet ću još, mogle bi ostati kod mene.. javim😉

Proceed jel to si onu karavan verziju ubo? motor onaj 160ks benzinac? 

Link to comment
Share on other sites

Proceed je model sam za sebe (dizajnom) iako je tehnički izvedenica ceed-a. Uzeo sam proceed gt line 1.5 tgdi 160 ks, dtc 7 brzina automatik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fabi said:

Proceed je model sam za sebe (dizajnom) iako je tehnički izvedenica ceed-a. Uzeo sam proceed gt line 1.5 tgdi 160 ks, dtc 7 brzina automatik

I dobro si napravio... 😀 da si bilo koji drugi motor uzeo... slike kad ga proizvedu . 😘

Link to comment
Share on other sites

On 20. 08. 2023. at 10:38, Max said:

Meg4 u odnosu na Proceed izgleda ko da je model stariji 10 godina.

Pa skoro i je 🤔Ajde da si rekao Meg 4...trojka je izažla davne 2008

 

Čestitam Fabi :)

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Skužil sam zajeb (mislio na 3), Meg 4 je stariji 5g, kao model...sorry Max...Proceed treba usporediti s njim onda....Conguest

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, fabi said:

Good news. Auto prodan za fer cijenu, a još bolje je što ostaje u obitelji (ženinoj obitelji) pa ću imat prilike pratit kako napreduje i provozat ga koji put👏👏 Ipak, još dva/tri tjedna ostaje kod mene😉

A di sam ja bio ovih par dana da sam ovo propustio 😞

Pitaj obitelj ako im se više sviđa Golf 7 Variant, sutra im ga dovezem opranog, glavu za glavu 🙂

Link to comment
Share on other sites

ovo je bila izvrsna prilika za kupnju kome treba ovakav auto

drago mi je što ste ga zadržali unutar obitelji, tako i ja nastojim uvijek sa svojim autima jer su jako dobro održavani

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da srce mi je veliko ko kuća jer meg ostaje u obitelji. Siguran sam da će taj odvrtiti još mnogo km usprkos tome što će dobiti kuku i često vuci prikolicu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, shogo said:

Skužil sam zajeb (mislio na 3), Meg 4 je stariji 5g, kao model...sorry Max...Proceed treba usporediti s njim onda....Conguest

Conquest je povišeni auto (suv coupe), a proceed je shooting brake. Još veća razlika je u tome što je conquest napravljen na platformi captura (b segment), a proceed na platformi ceeda (c segment) što meni, bez obzira na metre i centimetre čini bitnu razliku. Osim što bi oba auta funkcionirali slično kao obiteljsko vozilo, nisu mi baš usporedivi😉

Link to comment
Share on other sites

Tako je. Conquest je smiješan auto. Produžena Clio platforma. Kako im samo nije neugodno. Ja bio uvjeren da je to M4 na povišenom/ojačanom podvozju. 

🤦‍♂️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fabi said:

Conquest je povišeni auto (suv coupe), a proceed je shooting brake. Još veća razlika je u tome što je conquest napravljen na platformi captura (b segment), a proceed na platformi ceeda (c segment) što meni, bez obzira na metre i centimetre čini bitnu razliku. Osim što bi oba auta funkcionirali slično kao obiteljsko vozilo, nisu mi baš usporedivi😉

Polako, mislio sam na godište i Arkanu pardon Conquesta po godištu i kako ga vole navesti Megane Suv Coupe

Nema veze platforma s tim, unutra je to veći auto od Clia...Pa i Octavia je modificirana platforma Golfa...ali valjda se zato zove modularna, sorry na offu

Meni je ovaj Pro baš lepi :)

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.