Jump to content

T: Stan za najam, Velika Gorica


riceburner

Recommended Posts

Sestra traži stan za najam u Velikoj Gorici, 50tak kvadrata, jedna spavaća soba uvjet, dvije poželjne,  novogradnja ili komplet renovirana starogradnja, jedno parkirno mjesto je dovoljno, idealna pozicija oko osnovne škole Nikole Hribara.

Plinsko etažno grijanje + klima,  toplanu i razdjelnike topline bi probali izbjeć. Ako netko nešto zna ili ima za ponudit, prosim lepo na PM...

 

:yeah:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, riceburner said:

Sestra traži stan za najam u Velikoj Gorici, 50tak kvadrata, jedna spavaća soba uvjet, dvije poželjne,  novogradnja ili komplet renovirana starogradnja, jedno parkirno mjesto je dovoljno, idealna pozicija oko osnovne škole Nikole Hribara.

Plinsko etažno grijanje + klima,  toplanu i razdjelnike topline bi probali izbjeć. Ako netko nešto zna ili ima za ponudit, prosim lepo na PM...

 

:yeah:

Podosta tu ima zahtjeva, baš me zanima koliko će takav stan na toj poziciji biti. Zanima me ne iz neke znatiželje ili nečeg drugog nego će vjerovatno za moje trebati nešto slično pa reko da znam gdje sam.

Link to comment
Share on other sites

zahtjevi nisu nista posebno, fakat minimalno za pristojan zivot, a cijena sumnjam da ce biti nesto ispod 500 eur mjesecno, ako je stan dobar i ima sve trazeno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A nisam ni mislio da je to neko nenormalno zahtjevanje, nego kako i sami kažete za život da ti ne fali nešto osnovno . Želim reć a znajući kakva je situacija u Rijeci (parking mjesto , novaili novija zgrada  etažno grijanje itd) teže bi bilo naći da sve ili bar većina tog štima .  No u svakom slučaju sretno sa traženjem .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve navedene uvjete (osim VG :bigl:) ispunjava naš stan s tim da imamo i garažu plus kaj su u krugu 100m vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, 2 velike avenije na 100 i 400m. Da imamo dodatnih 30-50m2, možda ne bi ni razmišljali o selidbi...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.