Jump to content

Display kod kilometra sata mi ne radi


iveive

Recommended Posts

Pozz svima opet ja, napravio sam topic za klimu i 90% je da mi je crknuo prekidac no sad me zanima ako postoji neki jeftiniji nacin a da mi majstori ne uzmu 100€ za popravak ovog malog displaya pa ako bilo ko zna bilo sta molim vas pomoc.

Znaci displayu se iza pali svijetlo ali ne izbacuje mi brojeve nikakve pa ako moze mala pomoc haha

Imate sliku o kojem displayu pricam, znaci lampica radi al nis ne pise

16939020171723715582170514231997.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mata73 said:

Sat moraš skinuti pa vidjeti hladne lemove i kakav je spoj sa žicama.

Kako da znam koji su hladni lemovi

 

Link to comment
Share on other sites

Nikako. 

Eletroničar sa iskustvom može pokušati detektirali vizualnim pregledom pod povečalom ili instrumentom. 

Obzirom da ekran ne radi, prvo bi krenuo od spojeva na tom ekranu odnosno nožica ekrana. 

Potrebno je samo postojeće spojeve ponovo prelemiti. 

Kad se lem odvoji onda se taj spoj zove "hladni lem" 

 

Link to comment
Share on other sites

ili ti ja prodam drugi km/h za recimo 20eur🙃

 

samo treba vidjeti jel paše... jer moj ima tu u sredini onaj veliki display i od dizela je... ne znam jel tvoja laguna dizel ili benzin

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, živac said:

ili ti ja prodam drugi km/h za recimo 20eur🙃

 

samo treba vidjeti jel paše... jer moj ima tu u sredini onaj veliki display i od dizela je... ne znam jel tvoja laguna dizel ili benzin

Moj je dizel ali moj nema taj veliki display tkd sumnjan da ce pasati

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav, jedno pitanje. Imam ovakvu instrument tablu u laguni 2. Prilikom davanja kontakta, žuta dobro poznata "check engine" lampica se ne pali. 

Rekli su mi u ovlaštenom servisu da se ona mora upaliti i goriti dok kod se motor ne upali. E sad, kod mene se ne pali. 

Spojili su svoju dijagnostiku original i uopće ne mogu auto kompjuteru pristupit, nikakvim parametrima, greškama se ne može pristupit a navodno piše da ima ali ne mogu vidjeti koje su to greške.

Da li je netko imao sličan problem, i znali možda u čemu bi mogao biti problem. 

 

6fac51786db6-800x600.jpg

6fac51786db6-800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.