Jump to content

Twingo 1 servo


Jansa

Recommended Posts

Znam da je tema već "razrađena", ali ugradio bih servo na twingo 1 (2001) 1.2  8V,pa me zanima ima li (ili netko zna )nekog da bi to odradio.

Unaprijed zahvaljujem.LP

Link to comment
Share on other sites

jopa_22  Hvala Vam na odgovoru i pomoći... da mogu i znam ne bih tražio pomoć. HVALA

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jansa said:

jopa_22  Hvala Vam na odgovoru i pomoći... da mogu i znam ne bih tražio pomoć. HVALA

nema potrebe za caps lockom ... nitko te ne provocira niti nešto slično... ja sam ga ugrađivao sam...i skupljao sam informacije unatoč razrađenoj temi...procedura nije složena ako znaš išta o autima...sa strujom ti mogu pomoć na daljinu...ili ako sve pripremiš možda i neki od automehaničara u tvojoj blizini bude zainteresiran da ti to ugradi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

capsLk uvijek uključim na zahvali(ako ste mislili da sam vikao sorry), hvala na ponuđenoj pomoći, probao sam kod mehaničara i uvjeravaju me da to nije dobro niti preporučljivo ugrađivati(tj.neda im se😀), odgovore kupi si auto s servom to znam i sam, ali ne ugrađujem servo radi zabave, nego potrebe, još jednom hvala, dobro mogu se javiti onda kad skupim sve??

Link to comment
Share on other sites

Prije par godina  su se  na Njuškalu prodavali setovi  serva za Twingo 1. Moj je bio 2001. godina, nije imao servo i mislio sam ga ugraditi. 

Nazvao sam oglas, čovjek je iz Rijeke i prodavao je te setove za ugraditi. Nabavljao ih je iz Italije. Čak nije bilo ni skupo. Ali sam na kraju dobio dobru ponudu za Twinga i prodao ga prije ugradnje serva 😆.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napumpaj prednje gume na 3 bara i neće ti trebati servo

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, laci said:

Napumpaj prednje gume na 3 bara i neće ti trebati servo

samo kad naleti na naborani i hrapav asfalt auto će mu driftati preko prednjeg kraja :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.