Jump to content

Megane 4 automatska/elektronaska ručna


Dasso299

Recommended Posts

Pozz bećari, pitanje...

Da li je moguće izgasit automatsku/elektro ručnu da se ne uključije svaki put kod gašenja auta nego samo manualno/po potrebi??

Predpostavljam da se može putem dijagnostike ali dal postoji opcija/postavke na samom autu?

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi moci putem Clipa. 

Ja se osobno ne bih lako navikao na to nakon godina koristenja automatike. Cak mislim da bi mi bilo preopasno jer bih garant kad, tad zaboravio povući ručku i kada bi trebalo. 

Da ne spominjem da i zena vozi auto. 

No, ako je to tebi nesto novo i ne mozes se navići onda je ok isključiti. 

Ali ako to trazis radi nekakvog "čuvanja" mehanizma, naprotiv moze biti samo stetno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebao bi moci iskljucit u postavkama auta 

Ja na svom scenicu mogu iskljucit

Link to comment
Share on other sites

Uff ja se ne bi upuštao u to, prvo zbog "neprirodnog" ukljucivanja ručne , a bome i navike... kako je i french rekao...

Link to comment
Share on other sites

Ja bi zavrsio u novinama... 

Nije povukao rucnu, auto zavrsilo u moru. Ili auto porazbijao 6 parkiranih u nizu

:bigl:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, frenchkey said:

Ja bi zavrsio u novinama... 

Nije povukao rucnu, auto zavrsilo u moru. Ili auto porazbijao 6 parkiranih u nizu

:bigl:

To se meni dešava na službenom Puntu.

Parkiram negdje na gradilištu i samo izletim iz auta, a auto ide sam dalje - par puta sam sam sebe pogazio 😅

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 27. 09. 2023. at 9:47, frenchkey said:

Trebalo bi moci putem Clipa. 

Ja se osobno ne bih lako navikao na to nakon godina koristenja automatike. Cak mislim da bi mi bilo preopasno jer bih garant kad, tad zaboravio povući ručku i kada bi trebalo. 

Da ne spominjem da i zena vozi auto. 

No, ako je to tebi nesto novo i ne mozes se navići onda je ok isključiti. 

Ali ako to trazis radi nekakvog "čuvanja" mehanizma, naprotiv moze biti samo stetno

Je li štetnije za aut ručnu ovo kako sad funkcionira (zateže se nakon svakog gašenja) ili da ju vozač zategne povremeno samo kad mu treba (kad bi se ta automatska opcija promijenila preko dijagnostike)?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.