Jump to content

Clio IV zamjena halogenih farova sa LED


clioiv

Recommended Posts

Pozdrav svima! Novi sam clan, i zamolio bih Vas za pomoc. Nisam zasad od nikog od mehanicara dobio odgovor, pa bih Vas zamolio za pomoc. Zanima me moze li se na Cliu IV sa standardnim farovima, 2014. god, halogeni, sa one dvije šare u obliku slova S, (bijeli na slici) zamijeniti takve farove sa full LED svijetlima, LED Pure Vision? (srebrni) Hvala puno

24650_50.jpg

renault-clio-iv-limited.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako je tvoj auto na popisu homologiranih modela za LED od Osrama i Philipsa, legalno stavis njihove LED zaruljice. 

Daleko jeftinija varijanta od LED farova

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sivi clio ima led dnevna svjetla u samim farovima, a na bijelom su odvojena dolje. Pa mislim da nije komplatibilno uz silno prebrikavanje i pitanje jel bi to sve bilo OK na tehničkom da imaš dupla dnevna svjetla...

Jeftinija i bezbolnija ti je varijanta ovo što je french napisao

Link to comment
Share on other sites

Moj Clio zapravo ima ovakva dnevna LED svjetla, gore, a ne dolje. Najvise ovo pitam jer mogu jeftino nabaviti LED Pure Vision svjetla, ali zanima me znate li nekoga tko se bavi time, tko bi mogao reci moze li se to napraviti i koliko bi to kostalo?

renault-clio-15-dci-at-637184208371372110_640_480.jpeg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na Kadjaru je zamjena halogenih na LED išla poprilično bezbolno, ali tu je sve plug&play, isti su konektori i instalacija. Potrebno je samo konfigurirati računalo.
Koliko vidim nakon što sam pogledao fotografije farova, na Cliu to vjerojatno neće ići samo tako.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, filiplolic said:

Na Kadjaru je zamjena halogenih na LED išla poprilično bezbolno, ali tu je sve plug&play, isti su konektori i instalacija. Potrebno je samo konfigurirati računalo.
Koliko vidim nakon što sam pogledao fotografije farova, na Cliu to vjerojatno neće ići samo tako.

A tko Vam je to radio? Imate li kontakt, pase mi i Split iako sam u Zagrebu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.