Jump to content

Zavojnica volana


Robynart

Recommended Posts

14 hours ago, robyakarider said:

ides u trgovinu i kupis

Ma škrt sam po prirodi, pa sam mislio ušparati😃

Link to comment
Share on other sites

On 18. 10. 2023. at 9:42, frenchkey said:

Miloš je negdje narucivao na metre i sam spajao

Ne za clia.. Clio odes u intercars i kupis.. Ima jeftino (prihvatljivo) 

 

Intercars, tokic, ciak, kreso.. 

Cak i ono sta sam se ja mucio lemiti od sirovok kabla danas ima u odgovarajucoj kvaliteti s konektorima za cruise control na ali expressu nego sta je menekostao sam kabel.. 

Link to comment
Share on other sites

Evo pa lemi.

https://www.aliexpress.com/item/1005005792060222.html?

 

Mozda ima skupa sa konektorima..

Ovo je za clio 3

https://www.aliexpress.com/item/1005005598527162.html?

2 hours ago, MilosB said:

Ne za clia.. Clio odes u intercars i kupis.. Ima jeftino (prihvatljivo) 

 

Intercars, tokic, ciak, kreso.. 

Cak i ono sta sam se ja mucio lemiti od sirovok kabla danas ima u odgovarajucoj kvaliteti s konektorima za cruise control na ali expressu nego sta je menekostao sam kabel.. 

Nekad se lemio ide kabel od kompa 😅

 

5131665.jpg

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Na meganu je bio neki nestandardni pitch (razlikovao se na 1 decimali) pa je bio PITA naci ga, a i dobavljivost je uopceno narasla od tada. No bilo je i tada puno jeftinijeg skarta koji bi popucao u par tjedna. 

Bolje su se ponasale stare izguzvane original pa peglane (ako je bilo puknuto na kraju a ne napuknuto na sredini gde se najvise habalo). Od tog zamjenskog kabla

Pokusalo se i reciklirat iz BMWa jer je on imao 2m kabel,

Pa sam onda nasao dobavljaca koji je imao kvalitetni bakarni...

Posto sam uzasan businessman nisam sve skupa odradio previse popravaka kroz godine (mozda 20) i sve skupa sam bio na pozitivnoj nuli zbog onog sta sam morao reciklirat..

Davno se jos pokazalo da na nekim stvarima stvarno ne vrijedi stedeti...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.