Jump to content

Megane II rezervna guma i sigurnosni ključ


megane2

Recommended Posts

Pozdrav, dakle u pitanju je Megane dvica, 2006 godište, situacija je takva da imam rezervnu gumu i komplet alat iza i to sve skupa nikad nije korišteno. Nedavno sam radio zamjenu kočnica i mehaničar me upozorio da nemam sigurnosni ključ odnosno da ga on nije mogao naći. Ja sam danas iz dosade odlučio malo kopati po autu i potražiti je li taj ključ iza jer neki kažu da stoji tamo di i dizalica. Tu nastaje moj novi problem, da bi ja izvadio dizalicu i pronašao te ključeve moram vaditi rezervnu gumu, al kako ona nije nikad korištena postoji mogućnost da je to sve zapeklo jer ne želi izaći. Dakle ako ostanem negdje na putu sa puknutom gumom, što da radim, mogu li čupati na silu pa možda izađe bez da slomim nešto, i mogu li biti siguran da je sigurnosni ključ stvarno tu? Znam da su pitanja glupa, ali Francuzi me iz dana u dan uvjeravaju da ne postoje glupa pitanja 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.