Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

Danas ujutro vidjen Twile od RedDragona kod Brnimirove.....nije ga on vozio..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jučer navečer viđen 'megane' na Jarunu, oko 18-19h. Opuštao sam se uz cugu pa me nije zanimalo koliko je sati :bigl:

A lijepo se čuje, iako je dizlo :laugh:

U principu dosta članova viđam, kako zatoplilo tako se izvukla bagra na cestu :) A ja nalju nemam, nikako da mi 'upadne' na auto... a ništa, naviknite da je srebrni ZD Megane Sale :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Danas oko 13 sati viđen na Zvonimirovoj, ako se ta ulica uopče zove zvonimirova (ona koja ide od Trga hrvatskih velikana do ekonomskog fakulteta).

Jel to neki naš? Ako se ne varam ima neko s nickom OS300RS! Ili ne?

16050612283ob.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo netko od nas?

post-615-1147806071.jpg

Inace danas sam vidio ZG-0205KM na Ljubljanskoj prema Slavonskoj, crni megane II ph1, desno kratko svjetlo ne radi, ima kromirane nosace tablica, pa sam zato mislio da je netko sa foruma

Link to comment
Share on other sites

Sivi Megane I zatamnjena stakla i obljepljen naljam RK jučer oko 19 na kri

Link to comment
Share on other sites

Danas oko 13 sati viđen na Zvonimirovoj, ako se ta ulica uopče zove zvonimirova (ona koja ide od Trga hrvatskih velikana do ekonomskog fakulteta).

Jel to neki naš? Ako se ne varam ima neko s nickom OS300RS! Ili ne?

16050612283ob.jpg

To naš doktor, OS-300

Link to comment
Share on other sites

E da, ja zaboravio, vidjeh plavi gordini jucer ili prekjucer, avenija dubrovnik, lijep ulazak u zavoj :)))

I ja sam vidio toga
Link to comment
Share on other sites

Danas oko 17 h kod mehanicara........

:lool:

I ja sam vidio toga
Link to comment
Share on other sites

E da, ja zaboravio, vidjeh plavi gordini jucer ili prekjucer, avenija dubrovnik, lijep ulazak u zavoj :)))

Ta zuta boja je br.1 sto se izgleda tice na sportovima, auto ne moze lose izgledati u toj boji :zubo:

Dobro je kad netko ima takav auto i onda ga još i vozi kako treba.I ja kad ga vidim nikad nije spor. :hail:

Link to comment
Share on other sites

Danas oko 13 sati viđen na Zvonimirovoj, ako se ta ulica uopče zove zvonimirova (ona koja ide od Trga hrvatskih velikana do ekonomskog fakulteta).

Jel to neki naš? Ako se ne varam ima neko s nickom OS300RS! Ili ne?

16050612283ob.jpg

i ja ga vidjeh neko juto, vozih se za njime neko vrijeme, ali bas i nije kuzio... :??:

i da, bio sam sa cliom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mahnula i ja... i mislila sam da bi ti mogao biti taj skuteraš! Kako zavidim skuterašima u gu
Link to comment
Share on other sites

viđen zmajček tj. njegov twingo ispred kuće! slučajo krivo skrene i vidim neki poznati auto, a to zmajček tam

Link to comment
Share on other sites

To naš doktor, OS-300

A zašto naš doktor nema nalju kluba?

Baš bi mu super stajala jedna bijela nalja na zadnjem staklu... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod toga ,tko je koga vidio...evo baš jučer vidio Vedrana21...sa svojom crvenom makinom...vozikao se po Petrinjskoj...valjda išao našu murju zajebavat!!! :zubo::zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.