Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

Guest Vedran21

Baš je lijepo kad se na cesti primjeti član našeg kluba. Idem jučer u svoj auto nakon neizmjerno dosadne utakmice Cibone i na njenom parkiralištu vidim crni Clio, po trajblu na autu odmas sam sku

Link to comment
Share on other sites

Kaj oćeš ...dobili su :lool::lool:

ma Cibona zakon!!! :hura:

Kada se već piše...da iskoristim topic ...

ClioRsi vidio sam te prošli tjedan mislim u Rendićevoj ...

i još sam vidio jedan novi plavi Megane sa naljom na Vlaškoj u ponedjeljak ... ali neznam tko bi to mogao biti ..sorry

Link to comment
Share on other sites

Ja vidjam svako toliko Cliacha sparkiranog tu u Slunjskoj za kojeg isto ne znam ciji je. Crni, sve sajbe zatamnjene, 2 spulje na krajevima branika, i ima negdje fast&furious naljepnicu brijem.... Mraq autek.

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sinoc vidio hansa oko 23.20 (ako je njegov onaj bordo RS sa midland naljama!?) na velikogorickoj kod skretanja u veliku mlaku prije mosta!

Link to comment
Share on other sites

On ga bar ima za razliku od tebe takvog kakvog......

Ako je fake znači da ga nema, to je 16 16V zamaškaran :)

Link to comment
Share on other sites

Zanima me ciji je crni clio II,ima naljepnicu na zadnjem braniku,sparkiran je u Slobostini,ako se prepozna neka koji dan dode na kavu u Prizmu,svaki dan sam tamo iza 16:00 :hey:

Link to comment
Share on other sites

U subotu (14.1.) oko podne vidjeh srebrnog Clia sa naljepnicom kluba, na parkingu od King Crossa. Imao je KR registraciju. To je moje prvo videnje klupskog automobila na cesti :)

Edited by MGoran
Link to comment
Share on other sites

U subotu (14.1.) oko podne vidjeh srebrnog Clia sa naljepnicom kluba, na parkingu od King Crossa. Imao je KR registraciju. To je moje prvo videnje klupskog automobila na cesti :)

To je bila Darča woman

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jučer sam išao u Obrovac i onaj Espace još stoji kod "ličke kape".

Tko vozi bijeli R5 s Canon naljepnicom?? Vidio sam ga na "Zagrebačkom" autoputu negdje oko 14:30. Mislim da sam vidio njegovu fotku na forumu ali se nesjećam čiji je!

Vidio sam u ujutro oko 4:45 crni clio poslije naplatnih kućica u Zg, stajao je sastrane i čini mi se da je bio Sport?? Vlasnik nek se javi :)

Danas predvečer ću isto proći Zagrebom (do hotela Holiday-Jankomir) pa blicajte :)

Link to comment
Share on other sites

prije 10 min na slavonskoj aveniji neko se polukruzno okrenuo sa novim meganom nalja na zadnjoj sajbi ona velika,sad neznam,boja ili neka narancasta ili crvena,nisam dobro vidio jel je mrak neki bio...a regu sam zaboravio...pa ako se ko prepozna nek se javi da znam koga sam vidio:P

Link to comment
Share on other sites

prije 10 min na slavonskoj aveniji neko se polukruzno okrenuo sa novim meganom nalja na zadnjoj sajbi ona velika,sad neznam,boja ili neka narancasta ili crvena,nisam dobro vidio jel je mrak neki bio...a regu sam zaboravio...pa ako se ko prepozna nek se javi da znam koga sam vidio:P

Da, ostavljao sam frenda na busnoj prekoputa. Jucer navecr upoznah oxy-a, popricali si na kratko koliko je semafor dao. :hey:

Link to comment
Share on other sites

hehe,htio sam ti blicnut ali je bio auto ispred mene...ali evo,bar mogu rec da sam vidio nekog sa foruma:P

Link to comment
Share on other sites

Da, ostavljao sam frenda na busnoj prekoputa. ....

a jesi jucher bio na mostu prema rotoru oko pol 12 prije podne!?

Link to comment
Share on other sites

Ko se prekjucer s zutim i crnim kliachem rejsal po Maksimirskoj, da cujem ?

Iz crnog se posteno dimilo, a zuti se uredno samo po zutoj traci vozil :)

A? a?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav jednom clanu sa zutim cliom metaliziranih stakala i prekrasnih bijelih oz felgi.IvanB auto ti izgleda bolesno :oo::oo: ,Svaka cast kad bakici dajes kunu dve na semaforu. :hey:

Link to comment
Share on other sites

ja vidio crnog cliota u lovranu na braniku zadnjem imao naljepnicu.i IP-a vidio neki dan neznam da li me skuzio.

Link to comment
Share on other sites

Jel ono Zee ima zatamljena stakla na crnom Cliu i lexus zadnje lampe? I bijelu naljepnicu od rkh

Sinoc oko 22 i 45 frend ga je probao stic u svojoj Feliciji,probao :zubo:

Zee iz lijeve trake u skroz desnu i to preko pune :mad: Dobro vozis ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav jednom clanu sa zutim cliom metaliziranih stakala i prekrasnih bijelih oz felgi.IvanB auto ti izgleda bolesno :oo::oo: ,Svaka cast kad bakici dajes kunu dve na semaforu. :hey:

hvala!! dao sam joj dva medvjeda-samo sam to imao.. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja nikog ne vidim...

Bio jucer v Zadar ali to je stvarno bilo u prolazu (Zagreb-Sinj(Svatovi)-Zagreb) da poslusam orgulje na istarskoj obali!! Zakoooooon!!! :klap: A inace... Zadar je :yeah:

Elf, relativno sam nov pa ne znam bas puno ljudi iz kluba inace bi se javio..

Link to comment
Share on other sites

pozdrav Jem'Hadar, još sam se pitao čiji je to megane, svako malo ga vidim ispred king crossa

2jazzie: tebe sam jučer vidio oko 16.30 išla si ljubljanskom prema savskoj, ali sam bio u autu od firme tak da nisam ni pokušao trubiti jel me nebi ni sku

Link to comment
Share on other sites

2deki: I mislio sam da si to ti, pa sam ostavio poruku, inace ja ti radim u Technomax-u pa sam tamo svaki dan :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.