Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

danas sam vidio jednog lika u cliu 1.6 16v,crni,2 topa (s 1 strane :bigl: ),sport oprema,imao renault F1 majicu (valjda),jel to neko odavde?

btw. na kruznom toku na korzu u karlovcu...

Link to comment
Share on other sites

Vidjen 21.06.2006 u 18:52 na cvjetnom....

Tko to je?

post-615-1151086036.jpg

A ovo? Vidjen danas u RECRO

post-615-1151086124.jpg

Ovog drugog sam i ja vidio danas u RECRU

Link to comment
Share on other sites

viđen Slaven danas kod kazališta trešnja........stajali smo na semaforu prema črnomercu jedan do drugoga....pokušah ga stići ali imao sam japanke pa nisam mogo do kraja stisnut gas! :laugh: !!

Link to comment
Share on other sites

Vidjen Cobra kod Industrogradnjinog tornja,skoro svaki dan je tamo parkan.... :)

Link to comment
Share on other sites

To mi je rezervno mjesto svako jutro,nije baš da mi se dopada.ali dobro ga je imati.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj vikend u Zadru viđen clio V6 ili kako se već zove to čudovište na cesti, riječkih rega...

Link to comment
Share on other sites

Vidjen Deki jucer oko 11,30 u sluzbenom caddy-u, cak smo si i popricali na semaforu!! :hey:

jel si ziher da sam bio ja???? heheh pozdrav, nadam se da ti je bilo dobro u toplicama i da se nisi kuhao ko ja na poslu ! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj vikend u Zadru viđen clio V6 ili kako se već zove to čudovište na cesti, riječkih rega...

... pretpostavljam da je vidjen u prolazu i da mu nisi stigla metnuti pozivnicu za klub?...

Link to comment
Share on other sites

jel si ziher da sam bio ja???? heheh pozdrav, nadam se da ti je bilo dobro u toplicama i da se nisi kuhao ko ja na poslu ! :hey:

Bilo je odlicno, hvala! :hey: klimica radila neko vrijeme kasnije sam poludio jer auto vuce slabije, pa sam otvorio prozore i pustio tropsku klimu da djeluje!! :laugh:

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Ujutro viđen auto od Nelia sparkiran na Zvonimirovoj :)

Da, ispred videoteke... i dalje je tamo sparkiran, ovih dana samo s bajk priznajem...

Link to comment
Share on other sites

Da, ispred videoteke... i dalje je tamo sparkiran, ovih dana samo s bajk priznajem...

onda mi posudiš auto?? :zubo: ono kaj potrošim ću natočit :) :)

Link to comment
Share on other sites

onda mi posudiš auto?? :zubo: ono kaj potrošim ću natočit :) :)

Kartica ti je na stolu u dnevnoj sobi :) Ja sam ionako samo na bajku. A i mjuzu sam stavio (neku tek toliko).

Link to comment
Share on other sites

Kartica ti je na stolu u dnevnoj sobi :) Ja sam ionako samo na bajku. A i mjuzu sam stavio (neku tek toliko).

Mogu ja dobit? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Kartica ti je na stolu u dnevnoj sobi :) Ja sam ionako samo na bajku. A i mjuzu sam stavio (neku tek toliko).

Fućkaš mjuzu...kaj se mene tiče možeš HU i izvadit..nego kaš mi dat karticu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.