Jump to content

Recaro sjedala spare parts


Zrmi RS

Recommended Posts

Ovo su dvije stranice na kojima se mogu naručuti dijelovi za Recaro sjedala. 

1. https://www.capitalseating.co.uk/

2. https://www.carseatsandparts.com/en/onderdelen/

E sad ono sto je mene interesiralo s obzirom da sam dobio lufta u naslonu Recara kakva se masa koristi za ovo na slikama. To je kao podlška sa šeširom ( usput i to će mi tokar morat napravit jer to nema nigdje ). Unutar nje je navoj kroz koji ide vijak s vanjske strane i cijela ta školjka se fiksira s 4 vijka na metalni okvir, nosač. Kod mene se ako krenem stezat sve vrti, a masa se srunila. Vijak je naravno s ljepilom za šarafe namazan.

Screenshot_20231224_095624_Gmail.thumb.jpg.bece5ecd3659dc6ba13089247a47205d.jpgScreenshot_20231224_095619_Gmail.thumb.jpg.9e5b3bbb11b99e65e519a071f530ec6e.jpgScreenshot_20231224_095633_Gmail.thumb.jpg.a46a4cdf9498d3932a53ea4acb5745bd.jpg

 

Screenshot_20231224_095637_Gmail.thumb.jpg.686bfa1d4b73e26e411dab99f549ddb6.jpg

Nznm kakva je to masa, silikon nije. Nesto cvrsto je, jel sam jedva srunio s tog sve dolje. A ujedno mora bit bar malo i elasticno jel bi puklo. Ako netko ima ideju pa da mi posalje link za takvu masu/ljepilo?

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmes bilo koje petominutno.

Mada ja bih preporucio Loctite brand (samo jer sam s njime radio a s drugima nisam a znam da je dobro) 

Uzmi si i aceton cisti (99%) i u to potopi onaj dio sta dobijes od tokara da se dobro spere bilo koja masnoca (u salicu sipaj malo acetona i potopi dio, te izmjeni aceton bar jednom). Isto i sjedalo prebrisi nekoliko puta acetonom. 

 

Moras JAKO pazit da ti epoxy ne udje u navoj jer ces morat opet dat to da ti ociste ureznicom za navoj. 

Link to comment
Share on other sites

Neradi mi google... Tj ne pretrazuje ki hr sajtove prodajne... 

Link to comment
Share on other sites

Mora bit neko epoxy koji lijepi metal na tu tvrdu plastiku. Okolo po boji mi se cini kao da je ljepilo za metal. Iako je kod mene vise na nesto zuto. Pitanje je samo jel to za metal drzi metal na plastiku....

Link to comment
Share on other sites

Epoxy ti je univerzalbo ljepilo. Ta epoxy za metal su samo s dodatim metalom ali to ne mijenja uooce sposobnost ljepljenja na povrsinu.. To je samo punilo da bude gusce. 

Mozes uzet slobodno i taj bisonov metal epoxy. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.