Jump to content

Utor za kartice i još nekoliko pitanja...


uberteam

Recommended Posts

Pozdrav,

od nedavno imam rabljeni Captur pa imam nekoliko pitanja.

Za što služi utor za karticu obzirom da ga mogu upaliti i bez umetanja kartice?

Kako promjeniti jezik putnog računala? NAV ekran mi je na hr jeziku ali board comp bi barem htio imati na engleskom jer je sada na de.

Da li se može vidjeti točan pritisak u pojedinačnim gumama ili samo upozorenje ako tlak padne?

Kad pritisnem gumbić za rasvjetu na kartici, upali mi se samo stropno svjetlo, zar se ne bi trebala upaliti kratka svjetla?

Da li se mogu svi prozori istovremeno otvoriti i zatvoriti preko kartice?

Ugradio bih kuku negdje u zg, treba li na nešto posebno paziti?

 

Hvala i LP,

Matija

Link to comment
Share on other sites

Utor služi ako ti baterija u kartici krepa da i dalje možeš upaliti auto.

Jezik table možeš preko CLIP-a, Pyclipa ili DDT4ALL promijeniti.

Ako je u pitanju prošli model Captura kao Clio IV onda nemožeš na tabli vidjeti tlak po gumi, nego samo dobiješ poruku.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, robimarko said:

Thnx!

 

Utor služi ako ti baterija u kartici krepa da i dalje možeš upaliti auto.

Jezik table možeš preko CLIP-a, Pyclipa ili DDT4ALL promijeniti.

Ako je u pitanju prošli model Captura kao Clio IV onda nemožeš na tabli vidjeti tlak po gumi, nego samo dobiješ poruku.

 

Link to comment
Share on other sites

On 29. 12. 2023. at 21:46, robimarko said:

Još netko zna možda ostale odgovore?

 

Utor služi ako ti baterija u kartici krepa da i dalje možeš upaliti auto.

Jezik table možeš preko CLIP-a, Pyclipa ili DDT4ALL promijeniti.

Ako je u pitanju prošli model Captura kao Clio IV onda nemožeš na tabli vidjeti tlak po gumi, nego samo dobiješ poruku.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako imas na svim prozorima impulsno dizanje spustanje onda ih mozes zatvoriti dvostrukim ptitiskanjem gumba na kartici. Otvoriti ne mozes

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, frenchkey said:

Ako imas na svim prozorima impulsno dizanje spustanje onda ih mozes zatvoriti dvostrukim ptitiskanjem gumba na kartici. Otvoriti ne mozes

Thnx!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.