Jump to content

OEM marka pumpe zadnjeg brisača


Purgi

Recommended Posts

Zna li tko koja je originalna marka pumpe zadnjeg brisača za Megane IV? 

Link to comment
Share on other sites

Ista kao i za prednje brisače 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jako si smiješan. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

kakvo pitanje takav i odgovor :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan je motoric za naprijed i nazad, samo ima dva razlicita izlaza za crijeva. Kosta sitnis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Purgi said:

Jako si smiješan. 

Zero foxtrot uniform charlie kilos given from here. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

Jedan je motoric za naprijed i nazad, samo ima dva razlicita izlaza za crijeva. Kosta sitnis

Osim ako imaš pranje farova, onda je OE 63 EUR u DE, kod nas ni ne nađem.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako mu sprijeda šprica,a iza ne onda nije pumpa.Zaštopana je cjevčica za zadnju šajbu

Link to comment
Share on other sites

Ne. Zglavi klipic i ne moze prebaciti unazad.

Link to comment
Share on other sites

E nije ! Moj susjed je znao didu cijem sinovljevom sinu je nabubrilo od alkohola u tekucini za stakla. 😛

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilosB said:

E nije ! Moj susjed je znao didu cijem sinovljevom sinu je nabubrilo od alkohola u tekucini za stakla. 😛

Mhm. Tko je tu kome točno mater?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Dida je malom mater trljao alkoholom dok nije postao sam svoj brat

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
On 08. 01. 2024. at 14:03, frenchkey said:

Jedan je motoric za naprijed i nazad, samo ima dva razlicita izlaza za crijeva. Kosta sitnis

S obzirom na to da postoji mogućnost da je začepljena ta cjevčica za pranje stražnjeg stakla ili da je zaglavljen taj klipić za prebacivanje vode na polijevanje stražnjeg stakla, hoće li kupnja novog motorića riješiti problem?  Dobijem li tad cijeli taj novi dio, zajedno s novom cjevčicom i novim klipićem? 

Edited by Purgi
Link to comment
Share on other sites

Motoric je u presnjem braniku, perac je na zasnjoj sajbi. Ako je zacepljeno crijevo, zal mislis da je izmjena istog najbolje rjesenje ili pokuslaj ciscenja istog :) mozda bolji. 

ako je u pitanju klipic, da nova pumpa rjesava taj problem jer je to njen sastavni dio. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio novu pumpicu jer sam mislio da ce to rijesiti cekanje dok pozadi ne procuri. Cak i stavljao nepovratne ventile, ali dzaba. 

Nova pumpica ima dosta bolji tlak od stare, ali i dalje pozadi brisac obrise par puta na suho dok ne procuri odozgo

Link to comment
Share on other sites

Ja stavio novu pumpu od anđelka, potpuno isto radi ko stara.. pol zadnje sajbe opere a pol ne.. klasika.

Nije oem nije imao. Ova je bila 20€. Brenda se ne sjecam. Neki francuski.

Inace je ista pumpa koja pase na masu auta, najvise francuske.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.