Jump to content

P: Renault Safrane 2.5 20v


DarioSafrane

Recommended Posts

Kopija teksta iz teme:

"Došlo je i ovo vrijeme... Već tjednima se raspravlja o tome, tjednima žena pita kad ćeš, ja kažem sutra ću, i tako u nedogled.

Odlučio sam skratiti si muke i staviti oglas. Jedan auto mora ići, nažalost jednostavno mora, a ovo je razumna odluka. Trenutno mi je muka, fizički muka nakon objave oglasa, ali neću previše cendrati, tako smo odlučiti i idemo dalje. Cijenu sam stavio kakvu jesam da odbijem bilo kakve švercere i propalice koji ga misle kupiti za siću, upropastiti i prodati dalje. 

Za forumaše ili nekoga od vaših je posebna cijena - po dogovoru

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-safrane-2.5-20v-automatik-oglas-42766337

Idem se resetirati..."

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv primjerak definitivno. Ako će biti za vikend u krugu placa u Gajnicama, volio bih ga vidjeti uživo :D

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MP3 said:

Zanimljiv primjerak definitivno. Ako će biti za vikend u krugu placa u Gajnicama, volio bih ga vidjeti uživo :D

U subotu dolazi dosta ljudi vidjeti auto, ako imaš volje i vremena 10 minuta od placa kod Ponikvi doći, rado ću ti pokazati auto dok je još kod mene!

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale na autu. Pa šta nisi prije stavio auto na oglas, ovako sam na sto muka🤔inače u svojoj ergeli Reno imam:  Laguna1 1.9 dti ph2 1999 sa 221.000 tkm, zatim Modus 1.2 ph1 2005 sa 131.000 tkm te Laguna2 2.0 dci grandtour sa navigacijom i kožom ph2 2007 sa 231.000 tkm sa 150 ks. Vozimo ja žena i uskoro sin. Modus je zadnji član i njega bi vozila žena koja je do sad vozila Lag2 koju bi ja preuzeo dok bi sin preuzeo od mene Lag1. Budući da bi ja kao i moj kum radije vozio stariji auto iz devedesetih nego npr BMW iz 2018 (pozdrav Mata 🤣) ja si razmišljam da stavim na prodaju svoju tj. ženinu Lagunu 2 ph 2. Pa idemo tko čita ovo a traži Lag 2 nek mi se javi. 🤣

Napominjem svi moji auti imaju original kilometražu 🙂 a na servise i dijelove ne štedim.

20230716_191616.jpg

20230716_191702.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, grubo said:

Sve pohvale na autu. Pa šta nisi prije stavio auto na oglas, ovako sam na sto muka🤔inače u svojoj ergeli Reno imam:  Laguna1 1.9 dti ph2 1999 sa 221.000 tkm, zatim Modus 1.2 ph1 2005 sa 131.000 tkm te Laguna2 2.0 dci grandtour sa navigacijom i kožom ph2 2007 sa 231.000 tkm sa 150 ks. Vozimo ja žena i uskoro sin. Modus je zadnji član i njega bi vozila žena koja je do sad vozila Lag2 koju bi ja preuzeo dok bi sin preuzeo od mene Lag1. Budući da bi ja kao i moj kum radije vozio stariji auto iz devedesetih nego npr BMW iz 2018 (pozdrav Mata 🤣) ja si razmišljam da stavim na prodaju svoju tj. ženinu Lagunu 2 ph 2. Pa idemo tko čita ovo a traži Lag 2 nek mi se javi. 🤣

Napominjem svi moji auti imaju original kilometražu 🙂 a na servise i dijelove ne štedim.

20230716_191616.jpg

20230716_191702.jpg

Jao lubeničarke, da nije slučajno automatik? Pitam za prijatelja, naravno… 😂

Link to comment
Share on other sites

Nije automatk, 6 brzina. 

Link to comment
Share on other sites

Količina interesa za autom me šokirala. U prvih sat vremena nakon objave oglasa imao sam 8 poziva.

Danas je bilo više ljudi, zadnji čovjek koji je došao sjeo, provezao se, pregledao i rekao to je to. Dogovorili smo dobru cijenu i sutra ide, u dobre ruke. Biti će u društvu Mercedes-a W108 i još nekih klasika, u garaži, u kolekciji, kako i zaslužuje.

I auto i brend i zajednica su mi se uvukli pod kožu, bilo je ovo jedno sjajno iskustvo. 

Temu možemo zaključati, a koliko ću izdržati prije nego opet kupim neki Renault, saznati ćemo... Već su počele oklade u familiji... 😆

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da ide u kolekciju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, petak said:

Drago mi je da ide u kolekciju. 

I meni, imao sam taj luksuz da sam mogao birati kome ću ga prodati, i bilo mi je važno da opstane. Jedan upečatljiv poziv bio je od čovjeka koji trenutno ima Safrane 2.0 ali mu je taj preslab za vući prikolicu u brijeg pa je htio ovoga, bio je čak spreman platiti punu cijenu ali nije dolazilo u obzir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E bas mi je drago da se ovako odigralo, top! Mirne duse pusten auto da uziva u svojoj starosti, milina.

Edited by DCA13
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auto je otišao. Čovjek je došao i napravio zaista sve korektno i po dogovoru.

Kako je lagano klizio niz ulicu, tako je meni knedla u grlu bila sve veća, dok napokon nije nestao iz vidika, a ja pustio koju suzu.

Ipak, svjestan sam da auto ide u bolji život nego što sam mu ja mogao pružiti sa ograničenim resursima, kupio ga je netko tko će uživati u njemu narednih par godina, a nama je financijski dobrodošlo, tako da je situacija win-win.

Tema sad definitivno može lock.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mata73 said:

Nemoj da te nema na forumu.

Sa zadovoljstvom ostajem u ovoj zajednici

Edited by DarioSafrane
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jos uvijek mi je u mislima zadnja klupa i oni debeli, konforni barsunasti sicevi. Prava fotelja

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, frenchkey said:

Jos uvijek mi je u mislima zadnja klupa i oni debeli, konforni barsunasti sicevi. Prava fotelja

U mislima mu Grčka dok se šalša na špaheru krčka..

Koliko je meni samo u mislima zadnja klupa golfa 1 i yuga 45. ..  kad sam vidim ove mlade glupane pa počnu o depresiji dođe mi da ih za uho nategnem. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • dolac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.