Jump to content

Clio 197 pripreme za stazu


silver_surfer

Recommended Posts

Bok svima, novi  član ovdje,  planiram ove godine s 197 na stazu.

Planiram na servis/dorade prije toga, do sada je auto bio većinom u BB garaži i čuo sam dobre stvari o njima, međutim nemam kontakt info od njih  pa ako netko može proslijediti broj ili nešto.

Nadalje po vama za prvi odlazak na stazu, jel treba nešto promijeniti (ulje u  kočnicama, druge pločice,  ovjes  itd) ili  je stock 197 OK?

Jedino kaj  sam planirao su nove gume tipa conti SC5.

Unaprijed hvala na savjetima!

 

Link to comment
Share on other sites

Pun rezervoar i udobna kaciga i gas

Poslije ideš kod mehaničara da pogleda što sve fali i stavi vezice na potrgane plastike itd

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

obavezno promjeni ulje u bremzama, možeš stavit entry lvl Motul RBF660, pametno bi bilo stavit barem prednje pločice, isto možeš entry lvl Ferodo DS2500

ako već kupuješ gume za stazu, uzmi Michelin PS Cup2

 

ostalo detaljno provjeri dal je auto ispravan i gas

Link to comment
Share on other sites

Ako ćeš već ulagati u gume, onda obavezno uzmi neke poluslick gume samo za stazu, pa šaltaj kad ideš kući. Ja sam vozio 2 trackdaya na cestovnim gumama i tek kad sam na trećem probao Nankang AR-1 sam skužio koliko su cestovne gume šrot na stazi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ili si kao ja ostaviš AR1 kao every day gumu :D

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Marko_Os said:

Ako ćeš već ulagati u gume, onda obavezno uzmi neke poluslick gume samo za stazu, pa šaltaj kad ideš kući. Ja sam vozio 2 trackdaya na cestovnim gumama i tek kad sam na trećem probao Nankang AR-1 sam skužio koliko su cestovne gume šrot na stazi. 

 

cup2 nije baš cestovna guma

 

2 minutes ago, VedranSB said:

Ili si kao ja ostaviš AR1 kao every day gumu :D

to napraviš ako ne voliš sebe🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Robby89 said:

cup2 nije baš cestovna guma

 

to napraviš ako ne voliš sebe🤣

Pa što to? :)

Link to comment
Share on other sites

Ar1 je dobra za trening, ali za svaki dan i kisa, ne idu bas

Link to comment
Share on other sites

Kad je baš prolom oblaka, onda ne, pogotovo ako ti je to jedini auto. Za sve ostalo mi je skroz dobra.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.