Jump to content

Megane 2 android


mpriteh

Recommended Posts

Poštovani da li netko zna tko je postavio android sustav u Megane 2 kako da rade tipke na volanu?

Link to comment
Share on other sites

Tesko ili nikako. 

Rade s nekim Alpine i Sony modelima. 

Za druge treba neki međusklop, ali i tada ne radi sve

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mpriteh said:

Poštovani da li netko zna tko je postavio android sustav u Megane 2 kako da rade tipke na volanu?

Ja sam u Focusu imao neki kineski. Uglavnom, osim maske i adaptera to je univerzalno. I u kolegama u VW i Opela sam ugradio iste uredaje sa drugacijom maskom. Cak u nekom admin meninu imaju mogucnost odabira start up screena svih mogucih marki vozila i customo JPG.

Nego uglavnom ako podrazava CAN komunikaciju onda bi trebalo raditi. Imas negdje mogucnost da pritisnes dugme na volanu, multimedija registrira da je nesto stisnuto i onda te pita sto da radim kada se to stisne. I onda dalje stimas. Recimo slijedeca pjesma za MP3, za radio slijedeca memoriana stanica, ili search dalje, za Telefon zovi ljubiavnicu i tako dalje. Nije nikada bilo out of the box, ali malo podesavanja i proradi.

Bilo bi dobro znati  koju multimediju gledas pa da pogledamo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.