Jump to content

Megane II 1.4 16v 72kw HITNO POMOĆ


Matica

Recommended Posts

Dakle sljedeci problem upalim auto kad je hladan i radi 2 minute kao sat i samo odjednom si sam doda gas i radi na 2000 okretaja i ode u safe mode promjenio sam modul pored akumulatora jer je moj bio otiso jer je vlaga dosla do jednog dzeka i napravio se spoj ali i dalje ista stvar dakle auto kad radi normalno bilo koju bobinu da istekam auto reagira a kad se desi to da digne okretaje i radi na 2000 onda prvi i četvrti cilindar uopce ne reagiraju na iskopcavanje bobine samo drugi i treci rade Klapna gasa takoder promjenjena jer mi je bivsi vlasnik rekao da je u njoj zapravo problem ali ocito nije

na dijagnostici je izbacio jedno 15 greski od struje pa na dalje sve se obrisalo i vracala se samo greska neka za neki kompjutor sto je vjerovatno bilo zbog ovog loseg modula sta je izgorio jer je dijagnostika radjena prije zamjene istog

danas sam skinuo usisnu granu i vidim da je sve i jedna gumica tvrda ko kamen i sve su se sravnale sa povrsinom eh sad mene zanima jel moguce da je u tome problem ili me muci nesto drugo sa strujom mozda,takoder gori check engine i service lampica

auto nekad kad ga ugasim i upalim zna 10 minuta ic normalno i onda ide ko lud vuce radi lijepo nema dima nema nista i samo odjednom cukne i opet ista stvar

Link to comment
Share on other sites

:welcome1:

Ovdje je samo predstavljanje i pitanje postavi u odgovarajući topic.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.