Jump to content

Renault Megane 4 GT EDC


paco

Recommended Posts

Pozdrav svima. Već neko vrijeme me kopka dosta glupa ideja o zamjeni GT-a za RS-a. Očito mi je bezveze što auto troši 9l, a ja bi baš htio da 11l troši…

Ali hajde da probamo ovdje. Volio bi da ostane na forumu ili barem da ga kupi netko od vaših poznanika jer je stvarno auto na mjestu.

Na druge oglasnike ću ga staviti za tjedan dana.

Dakle, 5/2016, u Hr od 8/2020-e, uvoz iz DE. Kod mene od 4/2022, ravno dvije godine.

Kupio ga sa 110tkm, sada je na 140tkm. Od opreme mislim da ima sve, nisam detaljno istraživao. Auto je održavan od kada je kod mene u BB garaži. Odmah po kupnji sam zamjenio ulje u EDC-u , svjećice, napravio servis, stavio novi akumulator, napunio klimu plinom. 

Stanje auta vidite na slikama, rekao bi da je za 2016-u god izuzetno korektno. Na autu su trenutno nove zimske gume, a od sutra i nove Conti premiumcontact7.

Cijena 18000eur i dosta je fiksna.

Auto se može pogledati u Zg do nedjelje, a onda je na Lošinju tjedan dana.

098 669 098

 

IMG_9456.jpeg

IMG_9455.jpeg

IMG_9457.jpeg

IMG_9454.jpeg

IMG_9452.jpeg

IMG_9461.jpeg

IMG_9463.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.