Jump to content

Renault clio 2 ph2 Ivica


ClioIvica

Recommended Posts

@Robby89 jesu ove slike gore kad je na prokitu? 
 

pa htil bi da bude tvrđe da bolje leži va zavojima. Iman zimske 15” i ko barka je va jačin zavoju. Sa ovin 16” je već bolje al da ga je još mao spustit..

Link to comment
Share on other sites

Što se opruga tice, pricao sam sa likom sto je vozio i eibach i h&r i k.a.w na renaultima. Eibach bi terbao biti najmekši i najblaži, H&R je tvrđi i dobije se na ležanju i osječaju na volanu a K.A.W je negdje između. I sam se vozim na h&r i malo mi je previše tvrd u nekim situacijama (vrhunske ceste) i razmišljam staviti K.A.W

Link to comment
Share on other sites

On 21. 04. 2024. at 19:09, ClioIvica said:

@Robby89 jesu ove slike gore kad je na prokitu? 
 

pa htil bi da bude tvrđe da bolje leži va zavojima. Iman zimske 15” i ko barka je va jačin zavoju. Sa ovin 16” je već bolje al da ga je još mao spustit..

tako je

 

a ne moreš uspređivat zimske i ljetne gume

Link to comment
Share on other sites

On 21. 04. 2024. at 19:09, ClioIvica said:

@Robby89 jesu ove slike gore kad je na prokitu? 
 

pa htil bi da bude tvrđe da bolje leži va zavojima. Iman zimske 15” i ko barka je va jačin zavoju. Sa ovin 16” je već bolje al da ga je još mao spustit..

15 UUHP gume ti mkgu biti kruce neg peosjecna 16"..

195/50R15 pa uzmes ljepo neki polu slik ak si vec odlucio da "gines". (Intercars ih ima za smjesne solde npr brend " profil")

16" vec imaju manje gripa ako usporedjujes identicni model gume. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.