Jump to content

I : 2sobni stan/apartman u Zadru, 300m od mora


filipbabok

Recommended Posts

Iznajmljuje se dvosobni stan/apartman u Zadru (Maraska park, blizu budućeg hotela Hyatt). Stan je 60 kvadrata, ima dnevnu spojenu s kuhinjom, odvojenu blagovaonu, dječju sobu, spavaću sobu i kupaonicu/wc.

Od opreme sve što treba obitelji - komplet kuhinja, klima, veš-mašina, brzi net s kabelskom televizijom s od mjesta za spavanje: bračni krevet u spavaćoj, krevet na kat u dječjoj i kinderbet 120cm u spavaćoj.

Dakle, to je stan u kojem trenutno živimo, nije friško renoviran, ali je sve funkcionalno te je čisto i uredno. Od ljeta selimo u kuću na periferiju Zadra.

Zgrada je 4 kata, 20-ak stanova, sve su rezidenti osim još jednog stana koji je apartman

Za sada mi je ostalo slobodno:

6.8. - 20.8. - 150e/noć

21.8. - 15.9. - 120e/noć

16.9. pa nadalje - 100e/noć

Filip, 098/1983-642

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Parking javni, besplatan, ali uvijek se nađe mjesto u krugu 100m od zgrade

Evo dokaza: 😂😂😂

PXL_20240421_170421290.thumb.jpg.2ae9db74098dadc324912271d4ff4414.jpg

Edited by filipbabok
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sorry ja sam u Kožinu za puno manje zadnjih 7 god i to sredinom 7. (za one koji neznaju mjesto blizu/blizo Zadra), i sam Zadar je kita ionako svi dolaze iz Zadra tamo se kupat, a i obratno ako se poželim Zadra upalim auto... pusa :)

ps. opet sam poceo pit :)

ps.2 a imaš priliku vidit Modrica u Kožinu :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim cemu takav komentar?

Sigurno da je nejasno zasto bi netko svojevoljno vozio Priusa, ali to nema veze s ovim apartmanom , osim toga ima i njemacku krstaricu koja uravnotezava sve negativno sto dolazi sa greta tandrbrd tojotom.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, hrvojexyz said:

Ne vidim cemu takav komentar?

Sigurno da je nejasno zasto bi netko svojevoljno vozio Priusa, ali to nema veze s ovim apartmanom , osim toga ima i njemacku krstaricu koja uravnotezava sve negativno sto dolazi sa greta tandrbrd tojotom.

Popij i ti par piva na tašte pa ćeš pravdu tjerat😂😂😂

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, hrvojexyz said:

Ne vidim cemu takav komentar?

Sigurno da je nejasno zasto bi netko svojevoljno vozio Priusa, ali to nema veze s ovim apartmanom , osim toga ima i njemacku krstaricu koja uravnotezava sve negativno sto dolazi sa greta tandrbrd tojotom.

Razumijem sumnju u zdrav razum kod nekoga tko ima takav odabir auta, ali vas uvjeravam da je to jedan sasvim običan stan... 🫣 I za ekološki osviještene, i za ekološke bolove među preponama, ma za sve...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.