Jump to content

Aditivi za ulja - testirano - dokumentirano

MilosB

Recommended Posts

Savjetujem svim aditiv fanovima da jako dobro i pazljivo pogledaju video i nauce ponesto..

Bitni zakljuci

Manje trenje NE znaci manje trosenje! - sjetimo se Xenum VX500 koji od Tuv-a ima certifikat o testiranju / smanjenom trenju od 40+% u odnosu na obicno ulje.. No sjetimo se da nigde trosenje nije dokumentirano... Slucajnost ?! (I ja sam bio pao pod taj marketinski trik nerazmisljajuci da trenje i habanje nije nuzno povezano)

Ester aditivi mogu ucinit haos pri nasumicnom mjesanju s drugim ester ili pak generalno bilo kojim uljima..

Trudim se uciti sto vise mogu o uljima i drzat se cinjenica.. 

Takodjer gospodin potvrdjuje da su jedini dobri aditivi su za ciscenje dizni koje ide u gorivo  doista ciste... Sta ja licno nisam vjerovao.. 

Molim da ovu temu drzimo cistu.. 

• Like 2

Da, baš sam jučer pogledao taj video, a i inače pratim lika jer sve što kaže je argumentirano dokazima i testiranjima. Ako ćemo mu sve vjerovati, jelte.. 😃

• Like 1

• Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.