Jump to content

Peugeot 307


Guest blackbitch

Recommended Posts

Guest blackbitch

Ljudi oprostite za ovaj topic ali imam jedan problem s 307-com za koji mislim da bi mi vi mogli nekaj pametno napisat.

Kupio moj stari 307 2.0 HDI (90 KS) prije 2. g. i od onda cijelo vrijeme cca svakih mjesec dana ode far (H7) ili stra

Link to comment
Share on other sites

ja sam na svom klitacu u godinu dana 3 puta mjenjo h7 zarulje i to u vijek lijevo kratko svijetlo tak da fakat neznam :frown:

Link to comment
Share on other sites

To da su osjetljive nam je poznato, ali izdrze u prosjeku oko godinu dana.

Siguran sam da su isprobali sve zarulje koje su mogli naci, kad ti svakih mjesec dana odlazi zaruljica sigurno neces stavljat stalno istog proizvodaca.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio svojedobno kupio neke H7 vulgaris kod Tokica. Te su vrlo brzo osle. Sada imam osramove vulgaris i mogu reci da vec vise od pola godine dobro drze. Vidjet cemo za jos nekih godinu dana, vrijeme ce pokazat

Za sada moja preporuka Osram zarulja H7

Link to comment
Share on other sites

A da probaš sa Sylvania.

Meni nije ni jedna H7 pregorila kad je za dugo svjetlo.

Ali su zato obje HB3 pregorile nakon tri godine tj. 30000km.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.