Jump to content

Maxi Megane


ZD1400RT

Recommended Posts

Divili smo se, raspravljali, svađali i ponekad vrijeđali oko Clia Sporta, R5 GTT-a, Williamsa, Laguna, Sefrana i ne znam što sve nije bilo, ali ostala je još jedna pila koja se samo jednom spomenula na ovom forumu i pala u zaborav, a meni je full draga!

MAXI MEGAN!

37153_maxi-megane-011.jpg

Maxi Megane (slu

Link to comment
Share on other sites

:hail: ....stvarno je pila....

Svaka cast i tebi na detaljnom reviewu... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

.... Renault Sport priprema i testira Logana Super 2000, no malo informacija o tome izlazi u javnost.

Evo za one koji su propustili ovaj topic:

Dacia Logan S2000

Slike i filmić! :hail:

Link to comment
Share on other sites

Sjecam se da je imao 7 brzina. Jos prije 5-6 godina kad bih igrao McRae Rally i ostale na compu uvijek bih uzeo megana pa postavke na manual. Saltaj....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Malo sam čeprkao po YouTube-u u potrati za Renault (naravno) rally snimkama i naletio na dva dobra filmića sa Megane Maxi u glavnoj ulozi.

Prvi filmić mi je bolji dok je drugi neka zafrnkacija i pokušaji da se bokom uđe u zavoj što i uspjeva:

video 2

Malo da osvje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bas sam neki dan gledao cijene na rallycarsforsale.net i ima dobrih po 100 000 EUR :bigl: a ima i ex-raggnotijev

Factory date: 1996

Price: 75000

Link to comment
Share on other sites

IMG13274f.jpg

IMG13275f.jpg

Snimljeno na Sljemenu ove godine...vozili neki mađari, čini mi se.

Edited by jan69
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

skoro sam 100% siguran da to nije glava od meganea.....malo mi je preko slike teško za vidjet ali znam i od čega je

Link to comment
Share on other sites

skoro sam 100% siguran da to nije glava od meganea.....malo mi je preko slike teško za vidjet ali znam i od čega je

to je navodno glava od clia gr A. kako je napisano navodno bi trebale biti iste i za clio i za maxi

slika je skinuta sa nekog oglasa od specijalizirane radione za pripremu navedenih vozila za trke -

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.