Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

:mad::mad::mad::mad: divljak jedan........ :ljut: a prije odlaska smo pricali kako si razmisljao da bi se bilo dobro razbiti pa dignut novce od kaska i kupit nesto drugo kao sto se meni dogodilo, ajde glavno da si ti u redu, vidimo se na OMW-u :hey:

ps to je onaj dio posle vidikovca, prvi zavoj udesno je li tako?? ( samo mi nije jasno kako si se tamo uspio skucat :??: )

Ne valja svašta govoriti :nene:

Hrci, bitno je da si ti dobro, ostalo će osiguranje srediti.

Sretno i polakše ;)

Link to comment
Share on other sites

...inače tablice će vam biti dostavljene na mitingu koji bude u trećem mjesecu... :hey:

Edited by mala_zvijerka
Link to comment
Share on other sites

...inače tablice će vam biti dostavljene na mitingu koji bude u trećem mjesecu... :hey:

Pa nije baš da to mi zovemo miting, prije

Link to comment
Share on other sites

...inače tablice će vam biti dostavljene na mitingu koji bude u trećem mjesecu... :hey:

To znaci da bi slijedeci meeting mogao biti 16.03. , jel tako? :zubo::hura:

Link to comment
Share on other sites

16.3. ? :)

Jel tko za 16.3.? Ajde ajde,donest cu vam ja nesto iz Zagreba da vas pocastim,ne casti bodul svake godine

Link to comment
Share on other sites

16.3. ? :)

Jel tko za 16.3.? Ajde ajde,donest cu vam ja nesto iz Zagreba da vas pocastim,ne casti bodul svake godine

On nikad ne časti. Znaš li kada bodul jede kokoš?

Ili kad je kokoš jako jako bolesna, ili kad je bodul jako jako bolestan. :lool::lool::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

...samo jedno pitanje... :)

...postoji li mogućnost da poradi radnog vremena i drugih članova koji bi išli miting bude nešto kasnije - recimo oko 7 ili u subotu...?

Link to comment
Share on other sites

Ako bi bilo tako ja bi isto dosao naravno ako smijem :laugh:

Link to comment
Share on other sites

uh, pa to će bit pravi meeting, riječani organizirajmo se :bigl:

a organizacija je takva da nam danijel donosi cugu, zvijerka određuje vrijeme, brko i storm ka

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Kako je OMW :bigl: dobio karizmu ubitačnog mjesta, gdje stritrejseri divljaju, ajmo probati dole na Kostreni, u aleji Kapetana??? :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Kako je OMW :bigl: dobio karizmu ubitačnog mjesta, gdje stritrejseri divljaju, ajmo probati dole na Kostreni, u aleji Kapetana??? :fucka:

To nekadašnji Captain's Club?

Link to comment
Share on other sites

..budete meni nacrtali di je to...? :fucka:

Link to comment
Share on other sites

..budete meni nacrtali di je to...? :fucka:

Sve goste ću dočekat bilo gdje u ovoj

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

..budete meni nacrtali di je to...? :fucka:

Pa imamo mi nasu Natasu (GPS) koja ce nas navoditi do dogovorenog mjesta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

To nekadašnji Captain's Club?

Ne. To je takozvana aleja bogataša, spuštaš se od benzinske u Kostreni dolje prema moru,

Link to comment
Share on other sites

Ne. To je takozvana aleja bogataša, spuštaš se od benzinske u Kostreni dolje prema moru,

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

I ja bih se pridruzio ekipi koja ce doc iz zagreba :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.