Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

7 hours ago, riceburner said:

Koji sad auto vozis? Ja kao bivsi vozac scenica II i III, IV mi je potpuno razocaranje kao i espace V, ubili su pojam monovolumena, to je sad neki crossoverklinacpalac...

Za vozaca ima manje mjesta nego prije i polozaj za volanom su vratili u doba scenica II, al to isto ovisi koliko si visok, ja sam 1.92 i desno koljeno nemam kuda stavit...

Trenutno ne posjedujem auto (tj. privremeno imam na posudbi A3 sportback), a prethodni auto mi je bio Tiguan prosle generacije. U tom auto mi se svidjao "traktorski" polozaj za volanom jer sam 1.86 i ne da mi se vise ulaziti u auto kao da ulazim u svemirsku kapsulu. Plus, imam, dvoje male djece i puno mi ih je lakse "ubaciti" u njihovu sjedalicu kad je auto "povisen". Ne znam kako se novi Scenic usporedjuje sa drugom generacijom, ali sama ideja "crossoverklinacpalac" mi nije tako mrska pod uvjetom da imam mjesta za noge (sto nuzno nije slucaj, kako ti kazes). Razmisljao sam o Kadjaru ali onda odustao kad sam vidio da je automatski mjenjac zapravo CVT. A i ima nesto manje mjesta u prtljazniku (barem na papiru, a prtljaznik mi je jaaaako vazan).

2 hours ago, Ruske said:

auto krk ima lijepog grand scenica bose na prodaju, pa ih kontaktiraj i pitaj da si zainteresiran, da bi dosao na probnu voznju i ponudu :) 

 

Vidim na netu da imaju jednog u ponudi ali sam se nadao da cu naci nesto u Rijeci da ne moram do Krka. S dvoje male djece koji trenutno nisu u vrticu je tesko pronaci toliko slobodnog vremena za ici do Krka😞 
Ali hvala za ideju!

Link to comment
Share on other sites

ja sam svojedobno vozio scenica kad je tek izasao pred par godina i sa 1.83 mozda ti mogu biti mjerodavan, nisam se nasao skuceno...

evo npr jako skucenu unutrasnjost ima kangoo, to desno koljeno sta se pominje, uzas je za voziti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sutra druzenje u 19h na lencu, francuzi prije meeta se sastaju, meet je u 20

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, laci said:

Kakav meet?

evo neznam, roberto me zvao i rekao da napisem tu. u 19 se skupljaju francuzici, a u 20 je meet. sad dal je redovni ili neki posebni, neznam, ali meni se svida ova ideja francuzica ranije, sektasi i to sve :D 

Link to comment
Share on other sites

Standardni meet u Ri, svaki petak na parkingu od Lenca.. ima svega od nadobudnih klinaca pa do nekih furatora ne znam čega.. a od auti ima nekad i zanimljivog nečeg stvarno..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.