Jump to content

mmm...


marko_st

Recommended Posts

prije par dana odem u AK Gašperov i na dnu ulice imam sta vidit...

dsc000670xx.th.jpg dsc000699yy.th.jpg dsc000686ju.th.jpg dsc000722wg.th.jpg

Edited by marko_st
Link to comment
Share on other sites

2 tal

To je taj

Limarija slozena odlicno, motor je bi na slaganju prije par mjeseci, izgleda da su ga sloziti, saom se nadam da su odustali od stavljanja nitra unutra

Link to comment
Share on other sites

Dobar, dobar! Kojem manijaku pada napamet staviti nitro? Rain, jel u privatnom vlasnistvu ili?

Link to comment
Share on other sites

Je, privatno vlasnistvo

Kontaktirao sam prije godinu dana vlasnika dal bi ga mozda prodao, ali nije bio za to :(

A ti bi ga kao prodavao da ga imaš, ha?? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

A čuj, auto je prije bio u Dubrovniku, i vlasnik ga je očito prodao :)

Samo što ovo nije za nekoga ko nema ljubavi i

Link to comment
Share on other sites

Znam da je bio u vlasnistvu ludog Bosnjaka (vlasnici turbo auta su sigurno culi za njega) pa mu ga je sin uhvatio u ruke i malo ga udario ali nista strasno. To je bilo prije cca. 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

Dobro da ja to nisam vidio?!

Mogao bi sjesti kraj auteka i plakati što nije moj? :hail::hail::hail:

Kad sam išao u srednju svaki dan sam prolazio pored tog auta na putu do škole. Jedinstveno nešto i danas! :)

Link to comment
Share on other sites

Kad sam išao u srednju svaki dan sam prolazio pored tog auta na putu do škole. Jedinstveno nešto i danas! :)

daj me nemoj je*ati da si ti za jednoga Renaulta rekao da je jedinstven i dobar :surp: :surp: :surp:

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

daj me nemoj je*ati da si ti za jednoga Renaulta rekao da je jedinstven i dobar :surp: :surp: :surp:

Eto, čuda se događaju... :bigl:

BTW, nisam napisao i da je dobar, samo jedinstven! :tulum:

Link to comment
Share on other sites

Kad sam išao u srednju svaki dan sam prolazio pored tog auta na putu do škole. Jedinstveno nešto i danas! :)

Yebote, ovo je stvarno star auto :lool:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.