Jump to content

Podružnica Zadar - ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

 1. I 2.06. Prosle godine vrunski a ove god moze bit samo bolje

Screenshot_2024-04-20-20-21-23-507_com.facebook.katana.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dasso299 nezz sad kolko si u toku al tu kraj ZD je napustena vojna pista "Sepurine", i tu smo mi dolazili svake nedjelje gustat koji sat. Do 2018. Kad je pista zatrpana gradevinskom sutom.

Nakon toga še sva ta stara ekipa sa razisla i prakticki prestala gasat i okupljat, a bilo je mjesovito, Honde, Opeli, VW, BMW, Audi itd. Bas kvalitetno, po 50 auta bi se skupilo.

Pa su onda neki klinci, ugl BMW fahreri krenuli kao organizorat nesto da se to rascisti vam tam i ubiti taj meet (sto je ostalo od njega) se polako pretvorio u BMW smoke show i to je to. 

Tako da stara ekipa to zaobilazi ukljucujuci i mene, a pod njihovim okriljem je i mega meet pa ga samo promatram uz blagi hejt :D, to ga ne cini losim, dapace.

@Ruske

Screenshot_20240421_080646_Lite.thumb.jpg.f8302adf08ccdd5a75c6ecbcccaf0ef3.jpgScreenshot_20240421_080659_Lite.thumb.jpg.20af9269ac45f927f395f98cf92cc587.jpg

 

Evo i promo video.

https://www.facebook.com/reel/418505540639609/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DCA13 said:

@Dasso299 nezz sad kolko si u toku al tu kraj ZD je napustena vojna pista "Sepurine", i tu smo mi dolazili svake nedjelje gustat koji sat. Do 2018. Kad je pista zatrpana gradevinskom sutom.

Nakon toga še sva ta stara ekipa sa razisla i prakticki prestala gasat i okupljat, a bilo je mjesovito, Honde, Opeli, VW, BMW, Audi itd. Bas kvalitetno, po 50 auta bi se skupilo.

Pa su onda neki klinci, ugl BMW fahreri krenuli kao organizorat nesto da se to rascisti vam tam i ubiti taj meet (sto je ostalo od njega) se polako pretvorio u BMW smoke show i to je to. 

Tako da stara ekipa to zaobilazi ukljucujuci i mene, a pod njihovim okriljem je i mega meet pa ga samo promatram uz blagi hejt :D, to ga ne cini losim, dapace.

@Ruske

Screenshot_20240421_080646_Lite.thumb.jpg.f8302adf08ccdd5a75c6ecbcccaf0ef3.jpgScreenshot_20240421_080659_Lite.thumb.jpg.20af9269ac45f927f395f98cf92cc587.jpg

 

Evo i promo video.

https://www.facebook.com/reel/418505540639609/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Ma nezz taj dio stara/nova ekipa i ne ulazim u to al mi kao ekipica smo bili prosle godine dolje i bilo nam super... pravi "muški dan".. điranje do ZD, zajebancija.. klopa i laganini natrag.. i planiramo i ove godine isto..

A to za nedjeljom znam jer pratim AK Šepurine...

 

Na putu za ZD prosle godine 😍

IMG-20230513-WA0083.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, to su interne spike 😄

Samo gas, odlicno je kad se ide tako grupno a i cesta do ZD vam je sex.

Nemre bit lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DCA13 said:

Ma da, to su interne spike 😄

Samo gas, odlicno je kad se ide tako grupno a i cesta do ZD vam je sex.

Nemre bit lose.

Bas tako.. nama dobro, zajebancija.. piva, klopa i limeni ljubimci.. dan za dušu za pobjeći od obaveza 😂😂

A cesta vrhunska za đir 💪🏻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdje su nestale sve one skupine french, italian, japan itd bzvz - svaki pravi meet bi to trebao imat

Link to comment
Share on other sites

To smanjujes konkurenciju da bi dosao blize peharu jer ce doc sve skupa 3 francuza? 😁😁

Link to comment
Share on other sites

samo se odnosim na kako su nekad bile kategorije na stylu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.