Jump to content

Clio III Renault Sport


ip

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ip

    5

  • R5GTT

    5

  • 182

    5

  • BALEV

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti se sigurno salis. Od pocetka prema kraju.

Integra je mene mogla satrt na ubrzanju. Mozda imam negdje i snimku. Integra, Sport i Civic DelSol. Integra je ODLETILA naprijed. Kolko je integra odletila, tolko sam ja odletio Civicu. Polozaj sjedenja, osjecaj u voznji i td. su daleko na strani integre. Stvarno ne znam kakve si ti razdrkane Integre vidio i tko ih je vozio. Imas mobikrog i napravi tamo vrijeme i reci kolko. Ja cu ti rec i dat snimku sa vremenom Integre. Jos su bile starije gume na njoj. Integra o kojoj govorim je doduse imala sredjen ovjes, ali imam ga i ja sad, pa jos uvijek vremenom zaostajem. Ostalo nije bilo dirano. Filter zraka i ispuh se bas i ne racunaju. Nije bilo nikakvih drasticnih promjena. Auto nije bio moj, pa da sad price pricam. Ja sam bio sa cliom, prijatelj sa integrom. Integra je mnogo bolji auto od bilo kojeg CS-a. To se naravno vidi i u cijeni vozila i to nikad ne treba zaboravit. Uostalom, ja sam kupio CSa.

Na zalost, prijatelj je prodao auto, ali jako bi volio vidjet kak si brzi od Integre. Integra je trenutno negdje u Bjelovaru, mislim da je i BJ registracija gore. Crne boje. Pa ako netko zna sadasnjeg vlasnika, mozda ti nesto i dogovorimo.

nije iz bjelovar, ve iz jednog sela pokraj bj, i vozio sam se u integri, auto ide kol lud, imogli bi nešto dogovoriti

Link to comment
Share on other sites

Guest bojan2808

odlican je taj sport, da mi ga je samo malo provozat.

snage mu ne fali ali kolko je brz vidjet cemo na stazi, ali vjerujem da nece

bit sporiji od dvojke.

:hura:

Link to comment
Share on other sites

Auto mi se odmah dopao ali što ga više gledam to mi je sve bolji i bolji. :hail:

Link to comment
Share on other sites

Hvala bogu da više cijenim motor i ovjes od izgleda.Da barem izgleda kao novi punto

:ban::aua:

Mislim da Clio III, pogotovo u

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Nisam dugo provirio u ovaj topic i moram priznat da su me neugodno začudili neki postovi.

Meni je kod sportskog auta bitna snaga, dr

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam i sjedio u sportu koji će biti izlo

Link to comment
Share on other sites

Nisam dugo provirio u ovaj topic i moram priznat da su me neugodno začudili neki postovi.

Meni je kod sportskog auta bitna snaga, dr

post-385-1143019079.jpg

post-385-1143019096.jpg

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.