Jump to content

Zagorje Kutak


Hazunfefer

Recommended Posts

Zagorci, kaj je? :roll:

Utonuli u zimski san :mad: kak i međimurci, izgleda

Datum je 22. 04., vrijeme 16.00 ;)

Edit: nekaj sam pobrkal :tup:

Edited by Puzzleman
Link to comment
Share on other sites

Puzzu je uvijek vrijeme za ručak :laugh: Mislim da budem ipak opet sam jer zena radi

Link to comment
Share on other sites

Pitam se da li je taj meeting samo za područje zagorja i međimurce ili smo dobrodošli i mi koji volimo papati svugdje po Hrvatskoj i naravno dru
Link to comment
Share on other sites

odlično !!! :hura:

Za dobro društvo i finu klopu kilometri mi ne predstavljaju nikakav problem (a to i nije baš daleko) :klap::bigl:

Moram ispitati situaciju kod svoje "lošije" polovice pa se morti zaletimo pozdraviti vas i malo si popapati s vama !!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Toliko ste me zainteresirali sa tom pizzom u Oro-goro pizzeriji da sam prije tjedan dana natjerala mu
Link to comment
Share on other sites

Dapače :hura:

Samo bi lijepo prosil da se najkasnije do petka 21. ujutro javi mi ko bu došel, mo

Link to comment
Share on other sites

hm za vas koji mozete puno popapati treba vlasniku predloziti foru kao u trseku, ko digne panjinu od 20 ak kg ispruzenih ruku moze klopati for free

Link to comment
Share on other sites

desinic ako se ne varam, bio tamo prosli vikend, svidjelo se i meni i klincima, mislim da je to seoski turizam

Link to comment
Share on other sites

A kvragu, 22. mi familija ima firmu!

Ko za inat za tu subotu sam se dogovorio s frendovima da ćemo napravit roštilj, onda mi dođe familija i ka

Link to comment
Share on other sites

Ajde da cujemo ko na kraju dolazi??Zena mi je ustupila auto :laugh:.Taj dan idem prvo na roštilj kod frenda jer mu je ročkas ali dolazim u Oro Goro na vrijeme

Link to comment
Share on other sites

Guest igy007

Ja dolazim sa škvadrom nešto ranije... frend slavi rođendan, pa ne znam do kad bumo bili?

Vi ste tam u 16h? :??:

Link to comment
Share on other sites

Ja dolazim sa škvadrom nešto ranije... frend slavi rođendan, pa ne znam do kad bumo bili?

Vi ste tam u 16h? :??:

Ne, dolazimo u 19

mo

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ovaj 22. uklet za mene, imam kolokvij ujutro u 9h! Nemam pojma kaj ću. Mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.