Jump to content

Clio II


Guest Vedran21

Recommended Posts

Potenza re720 + klizav (glatki) asfalt kod mene nije bila dobitna kombinacija!!!

Sad je Toyo i puno je bolje, ceste se uglavnom izlizane a najva

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    6

  • Puzzleman

    5

  • Sale

    5

  • dalibor

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Vedran21

Evo, uspio sam i poslikati auto nakon ugradnje felgi. Sad uzimam kratak predah dok se ne oporavim financijski od ovog projekta a onda gore idu još auspuh i filter.

p1010015resize9sq.jpg

p5130051resize8ud.jpg

p51300469lc.jpg

Link to comment
Share on other sites

felge su super...ali meni izgledaju ko 14 a ne 15 zolla...mozda zbog ovih plastika i spojlera...enivej cestitam na izboru..

Link to comment
Share on other sites

felge su super...ali meni izgledaju ko 14 a ne 15 zolla...mozda zbog ovih plastika i spojlera...enivej cestitam na izboru..

I meni se cini ali je to zbog spojlera

Ali su mi gume dosta mesnate :)

Link to comment
Share on other sites

Vedrane, kad ga spustiš nećeš moći voziti... uopće :laugh:

Izgleda super, samo eto, sada će ti 90% komentara biti:"SPUSTI GA!!!" :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo, uspio sam i poslikati auto nakon ugradnje felgi. Sad uzimam kratak predah dok se ne oporavim financijski od ovog projekta a onda gore idu još auspuh i filter.

... i opruge :zubo:

Tko je vidio spuštat auto, to više nije in! :zubo:

Felge mu super stoje!!! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Bit ću iskren. :bigl:

Na fotkama mi ne izgleda niš posebno, pogotovo fotkan ovak na travi.

Al sam ga malo prije vidio ispred Meandra (na Kne

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pošto Potenze više nema tj. ne proizvode na felge su sjela Bridgeston Turanza koja je zapravo nasljednik Potenze.

Turnaza je teško nasljednik Potenze, to nisu modeli nego serije guma, vrste. Obje imaju više modela, po brojevima, kao Potenza 720, 040 i 050. Mo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Vedran21

Novi update

Evo pošto me dugo nije bilo na forumu (ispitna ludnica) uspio sam naći malo vremena da napišem neke novosti o svom autu. Dobio je Ansa auspuh (zvuk totalno pogođen, baš onako kako sam htio) te filter (gljivu). Nadam se da će u skoroj budućnosti pasti i nekakva zika. Uglavnom, opširnije kad riješim još jedan planirani ispit.

Link to comment
Share on other sites

Novi update

Evo pošto me dugo nije bilo na forumu (ispitna ludnica) uspio sam naći malo vremena da napišem neke novosti o svom autu. Dobio je Ansa auspuh (zvuk totalno pogođen, baš onako kako sam htio) te filter (gljivu). Nadam se da će u skoroj budućnosti pasti i nekakva zika. Uglavnom, opširnije kad riješim još jedan planirani ispit.

Auto izgleda super :klap::klap:

Koja je to crvena boja kod tebe? Mo

Link to comment
Share on other sites

Guest Vedran21

Evo i slika zadnjeg dijela. Odlično sam zadovoljan napravljenim a i zvuk je super. Jedino što malo dosadi u vo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.