Jump to content

Megane Renault F1 Team - ako vam se ne sviđa plavi


ip

Recommended Posts

Meni je ovaj bolji od plavog,brutalnije mi izgleda.Zadnje lampe malo grizu za oči ali to se sve da promjeniti.!

Link to comment
Share on other sites

Ma moze i rozi sa zelenim straftama ... :plazi:

ma ozbiljno....hahaha

rozimegane2ug.jpg

Link to comment
Share on other sites

BTW: nije li prije kojih tri tjedna bila neka nagradna igra u kojoj su dijelili Meganea F1?? Vidio sam nekoliko jumbo plakata, ali nigdje detalja o tome, čak ni u dnevnim novinama....

Slabo si pratio izlazile su puzle za tu nagradnu igru u Jutarnjem jedno 4 - 5 dana za redom, oni koji dobivaju Renault Reviju dobili su ih postom, a mogao si dobiti svoju i u svakom salonu. Dakle ista fora kao sa kljucem... Imas i topic negdje na forumu, uglavnom neki mladic je to dobio.

Link to comment
Share on other sites

yebga. na jumbu niš nije pisalo, a jutarnji ne čitam + kaj sam bio totalno u poslu. kaj češ.

a naljepnice su kao šaka u oko na ovim fotkama. brijem da su ih mogli malo bolje dizajnirati i pozicionirati na auto. na prvi pogled izgleda kao da je netko slučajno povukao s dva-tri kista :)

Link to comment
Share on other sites

A vidje ovog crnog odzadi kak nam mase sa lijevim retrovizorom.. :)

Meni je crni lepshi od plavog.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve pet osim zadnjih farova, da ga imam pale bi neke lexus đir il tak nešto, koliko vidim i

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to oke, ali ako je Megane F1 Team , onda bi trebao biti SAMO u bojama Renault F1 Teama, odnosno SAMO u PLAVOJ boji! Nikakav crni, naranđasti,

Link to comment
Share on other sites

You're right, but ni ona ljubičasta baš nije boja Renault F1 Teama :zubo:

Link to comment
Share on other sites

You're right, but ni ona ljubičasta baš nije boja Renault F1 Teama :zubo:

Ono je plava!

Dobro, nečemo baš sad cjepidlačiti... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to oke, ali ako je Megane F1 Team , onda bi trebao biti SAMO u bojama Renault F1 Teama, odnosno SAMO u PLAVOJ boji! Nikakav crni, naranđasti,
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.