Jump to content

Clio Rs F1


Guest ART

Recommended Posts

daweed_1095001152_rsjaune.jpg

daweed_1095001137_rsjaune2.jpg

daweed_1104595090_uliz_1.5.jpg

daweed_1104595150_uliz_2.jpg

daweed_1104595216_uliz_0.jpg

Spy-fotke su sa parkinga Renault Sport odjela. Navodno Clio RS F1-Edition (Phase 3) sa meganovim 2.0 turbakom skresanim na 198PS, postavljen na 17˝colke + BiXenon (uz nadoplatu). Prica se o 5,3s sto mi se cini ziva utopija za auto s prednjim pogonom. Al zivi bili pa vidjeli...

Prednji kraj izgleda opako!!!!!!!!!Baca na megija RS-a...

Jeste li vi sto naculi?

Jos par zanimljivih...

A sta bi ovo trebalo bit??? :zbunjeni; :supr:

daweed_1099740170_misere01.jpg

:lol:

daweed_1099740255_misere03.jpg

Stari dobri Willy :)

anto_1101678394_les_ulis_2.jpg

Megane CC RS :klap:

patned_1075483098_meganeccrs.jpg

I bella famillia za kraj :)

11765.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hebote... Aj saznaj treba li im netko da skuplja lisce, javljam se za posao! :lol:

Nego, kako se onaj Pug 307 ugurao gore (na prvoj slici)?? :zubo:

Sto se tice Clia, karoserija se nastavlja u pragove koliko ja vidim. A lajsne..bice da ne odgovaraju jer je jos rijec o prototipu, nije jos sve na svom mjestu..

Nego, jeste li skuzili Brembo klijesta?? :klap:

Link to comment
Share on other sites

Nego, jeste li skuzili Brembo klijesta??  :klap: 

O da, kad je bal, nek je maskenbal! Mora ovo čudo nešto zaustavit, mada se ne vidi jeli zbu

Link to comment
Share on other sites

Guest Inferno
...e da moje dvoriste izgleda tak jednog dana......izadjem van i eci-peci kojeg cu danas voziti...ah!

A ja bi se i jednim od njih zadovoljio !!! :))

Link to comment
Share on other sites

...a da da, Bremo je u prici + Corse Speedline s 5 rupa :wink:

Ja bi isto rekao da se radi o sklepanom testnom prototipu.Ili su postali gadno slampavi u renaultu :lol: Pitanje je da li ce na cestu? Ne bi se kladio s obzirom da uskoro izlazi trojka koja ce biti prikazana u nekom obliku vec u Zenevi u 3. mjesecu. Fotke su negdje s kraja prosle godine pa si mislim da je ovo trebao biti projekt RS 2004 ili 2005, ali odbacen iz nekog razloga...financijskog :zbunjeni; bawling.gif

Pretpostvaljam da mu je ovo prikljucak za plin

...mozda za centralno :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ti freaking luđaci iz Renaulta stalno nešto mućkaju, i s novim prototipovim i s starim tipovima auta. Ako ovako nastave s šokovima, skratit će ljudima

Link to comment
Share on other sites

Guest blackbitch

Pretpostvaljam da mu je ovo prikljucak za plin

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meni to skoro pa izgleda ko priključak na hidrantsku mrezu i to na "C" nastavak

P.S. profesionalna deformacija

Link to comment
Share on other sites

...e da moje dvoriste izgleda tak jednog dana......izadjem van i eci-peci kojeg cu danas voziti...ah!

Moje dvorište odavno ovako izgleda! :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Obratite pozornost na liniju bočnih lajsni baš i neidu nekim tokom i nema pragova

kad smo kod sitnica nema ni oznaku SPORT na zadnjoj haubi, mozda nije sport nego neki 1.6, 1.4 ali malu uređen! :zbunjeni;

Link to comment
Share on other sites

Ne određuju mu lajsne i oznaka snagu!

Ja više vjerujem onim usisniku, ispuhu i brembo kočnicama, nego oznakama :)

>Dule: ono je Clio V6 :)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je istina ovo o F1 editionu, nasao sam na jednom Renault siteu u Australiji malo informacija. Kod njih ce kostati cca 35,000 njihovih dolara (ali nemam pojma koliko kostaju "obicni" tamo), biti ce samo u Racing Blue boji sa bijelim prugama i za njihovo trziste ce ih biti napravljeno samo 30. Tak da se ne bojite jer ce kod nas biti jedan ili eventualno dva :wink:

Link to comment
Share on other sites

da vec sam ga zakapario :) , mos mislit cry

2spex: gdje si ti primjetio neki poseban ispuh?? :zbunjeni;

Malo mi je nelogicno da sad izađe neki brutalan RS kad uskoro dolazi novi model clia!?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.