Jump to content

R5 projekt


R5_ST

Recommended Posts

FIIIIINOOOOOOOO!!!!

Ka jedna botnica ispod peke

(samo da nebi napisa dobar ko bonbončić) :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R5_ST

    40

  • Coupe RS

    15

  • Silvester

    5

  • petak

    4

  • 3 weeks later...

Aaaaa.....u qrac, mogu mislit kako se sad glupo osjećaš!!! :oo::oo:

.....nije neka utjeha, ali mo

Link to comment
Share on other sites

Cek, cek, cek... zar nije ono tvoj u pozadini? Ovo je neki 3-vratni.... :surp:

Pa nije TOLIKO lud da mi ispila registriran auto :zubo: Gtx je otiša... Campus je čitav. Problem je šta san ja izbačen iz gara

Link to comment
Share on other sites

Pa nije TOLIKO lud da mi ispila registriran auto :zubo: Gtx je otiša... Campus je čitav. Problem je šta san ja izbačen iz gara

Link to comment
Share on other sites

Pa nije TOLIKO lud da mi ispila registriran auto :zubo: Gtx je oti�a... Campus je �itav. Problem je �ta san ja izba�en iz gara�e i vi�e neman volje za i�ta radit...

je**te ja vec pomislio da ti je stari izrezao auto :tup: ak ti pomaze.. ja iz principa nis ne sarafim u dvoristu nego ispred kuce :bigl: tak da mi stari ne kenja kad sve razbacam, a i da se ne guram sa starim u garazi jer naravno i on uvijek mora nesto sarafit.. *ebo ga nissan :hey:

ne razumjem ništa :(

OT

budes bio u

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa.... eh pa dobro, nije to toliko tragicno kako se meni ucinilo u prvi mah... :tup:

*ebiga, prebaci motor i ono osnovno sto ti treba kod nekog drugog :zubo: pa to ubaci u svoju 5icu kad poslusas sta ti je CoupeVD rekao... ;)

Link to comment
Share on other sites

A u kujac!

Gadno je to kad nemaš love i krpaš kraj sa krajem, a niko od tvojih nema razumjevanja.

Link to comment
Share on other sites

ajoooj :mad: sve si mi reka , al kad vidis ovaj prizor tek onda valjda svatis :( bas mi je zaj, sta je kraj projekta, sta je sve ovako u qurcu zavrsilo :(.............

hehe slazen se s coupeon do rici ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo bi idealno da nam starci gaje ljubav prema autima, šarafljenju, restauraciji i tuningu ali takvih je mo

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo bi idealno da nam starci gaje ljubav prema autima, šarafljenju, restauraciji i tuningu ali takvih je mo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.