Jump to content

Vozni park kluba II. dio


dalibor

Recommended Posts

Hmm sad, imamo Megane-a II 1,5 dci 82 ks 2003 g. To većinom vozi stari, al ak se hoću malo zguštat i ne potrošit puno, onda dolazi megane u moje ruke :bigl:

Inače stalno se vozi Opel Corsa 1.2 16v 75ks. Mali autić, kojem pod hitno treba stavih 15'' i prikladne gume :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dalibor

    24

  • Safrane

    3

  • psykoman

    3

  • Exception

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Safrane Ph1

3.0i V6 - 168ks

1995. god

Hvala što više nismo "ostali" :bigl:

Safran me je dijelom motivirao da napravim ovu anketu. Mislim, tolika limuzina, a nema svoje posebno mjesto. :)

Kod me je clitač II ph II 1.2 16V authenique 2002. Mali, crveni zmajček :bigl:

Pokušao sam na osnovu baze podataka RKH doznati kakvo je stanje po ovom pitanju. Imam rezultate :bigl: No, problem je što su nazivi automobila unešeni u različitim formama. Npr. netko je napisao renault megane , a netko samo megane ili čak varijenta renault megane senic. Lakše bi bilo baratati podacima da su svi unešeni u jednoj formi. Npr. bez oznake renault, jer se ona podrazumjeva. Marko bi mogli unijeti samo oni koji nemaju renault.

No, što je tu je.

Zbog svega navedenog, poslije malog kopanja po podacima i dodavanja različitih varijanti naziva imam mini listu koja ima čak 17,13% ostalih, a navedeno je čak 19 mogućih modela. To nije dobro.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Renault 5 TR 1.4 Primus

Dacia Logan 1.6 MPI Laureate

Za sad ne razmišljam o promjeni. petarda će vozit dok se ne raspadne jer je se ne isplati prodavati a s Loganom sam zadovoljan, ima tek jednu svijeću na torti i još samo da mu ugradim plin.

Link to comment
Share on other sites

Twingo 1,2 8v

1996.g.

ali jos do ponedjeljka i odeeee :surp:

Link to comment
Share on other sites

Evo mene s iskopanim podacima, kao što sam i ranije napisao.

Dakle!

Clio 307 ili 40,45%

Megane 143 ili 18,84

Twingo 56 ili 7,38

Laguna 35 ili 4,61

Renault 5 21 ili 2,77

Renault 19 16 ili 2,11

Scenic 12 ili 1,58

Thalia 8 ili 1,05

Dacia Logan 5 ili 0,66

Modus 4 ili 0,53

Renault 11 3 ili 0,40

Renault 18 3 ili 0,40

Renault 21 3 ili 0,40

Espace 2 ili 0,26

Safran 2 ili 0,26

Master 1 ili 0,13

Renault 25 1 ili 0,13

Renault 4 1 ili 0,13

Ostali 130 ili 17,13

Ukupno 759 ili 100,00 %

Bilo bi zanimljivo da sam uspio isfiltrirati ovih 17,13% ostalih. Ranije sam naveo razlog zašto mi je to bilo teško napraviti.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da nema nijedan Scenic RX4. To ipak nije tako rijedak model kao što su avantime i vel satis.

Link to comment
Share on other sites

Renault 18 TL 1982. 1.4 :)

Procjenjivao sam da će biti više R 21 nego R18 ali sam eto pogriješio. Morao sam izabrati jer je broj odgovora ograničen na 25.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.