Jump to content

Vozni park kluba II. dio


dalibor

Recommended Posts

ma nema beda... :)

Trebao sam staviti mjesto mastera ili trafica jer su to ipak (više) komercijalna vozila. Mada mislim da jedan master ima u klubu al nije evidentiran ovdje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dalibor

    24

  • Safrane

    3

  • psykoman

    3

  • Exception

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Renault twingo 1.2 16V Privilege za privilegirane, klima za one kojima je vruće, servo za tete kojima je teško motat, maglenke koje sam upalil 2 put do sad, grijani retrovizori na struju koje sam upalil 3 put do sad, vozačevo sjedalo podesivo po visini za dugačke i niske. :klap:

A ima ši špiglin za šmimkanje na štitniku za sunce na suvozačevoj strani što znači samo jedno.

AUTO ZA pi*ki*a...CE. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Renault twingo 1.2 16V Privilege za privilegirane, klima za one kojima je vruće, servo za tete kojima je teško motat, maglenke koje sam upalil 2 put do sad, grijani retrovizori na struju koje sam upalil 3 put do sad, vozačevo sjedalo podesivo po visini za dugačke i niske. :klap:

A ima ši špiglin za šmimkanje na štitniku za sunce na suvozačevoj strani što znači samo jedno.

AUTO ZA pi*ki*a...CE. :laugh:

Auto je super, pogotovo s tim motorom i tom opremom :klap:

P.S. Čini se da je dobro da sam aktualizirao ovaj topic jer očito ima još redovit forumaša koji nisu sudjelovali u anketi.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Megane Coupe, '97 god., 20i 16v, ks "nepoznati" :zubo:, full oprema za to godište...

Edited by bedazg
Link to comment
Share on other sites

Jel ste primjetili da, prema ovoj anketi" svaki Clio III koji je na forumu je 1.2 16V!

Kad će doći koji jači??? :??::??::??:

Link to comment
Share on other sites

Jel ste primjetili da, prema ovoj anketi" svaki Clio III koji je na forumu je 1.2 16V!

Kad će doći koji jači??? :??::??::??:

70% svih prodanih clija sada je clio II. Stari se dobro dr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Megane II Phase I 1.6 16v

Od opreme: naknadno ugradjeni xenoni, glazba, felge i bojana unutrasnjost

:hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ja sad mogao dati još jedan glas za Clio, obzirom da sam imam 2?

Mislim da nema načina da se to napravi. Neka me netko ispravi ako griješim.

Link to comment
Share on other sites

Clio RS 2000.

R-21 2.0 12V TXI Nevada 1992.

Clio 1.2 1991.

Simca 1005 LS 1977. powered by Renault 2.0 turbo,he,he.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.