Jump to content

Dojmovi i slike sa susreta u SB-u


Junix

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 16 tl

    17

  • Rain

    16

  • dalibor

    12

  • MoschuS

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 Dalibor: 40 tak, pise vec negdje ;)

Hvala, nisam stigao sve pročitati.

Link to comment
Share on other sites

2Polyanna: Ima li tebe na kojoj fotki?

Glumit cu joj odvjetnika.Nje nema jer nije ni bila :hey:

Brza si ,izvinjavam se

Edited by BRKO
Link to comment
Share on other sites

A, joj šteta.

Pitam da "vizaliziram". Ništa loše nisam mislio :) Baš sam ranije napisao da bi bilo zgodno da imaju imena (nickovi) ispod fotki.

2BRKO: Hvala

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast organizatorima! :klap: Vjerujem da vam je bilo super! Volio bih da sam mogao doći!

Veselim se Plitvicama i nadam se velikom broju Renaulta!

Meeting u Zadru? Vjerovali ili ne o tome razmišljam još od 1. RKH meetinga i kujem neke veče planove. Sad koliko će se to ostvarit ne ovisi samo o meni. Pošto je ove godine odr

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi ti pametnije da ga planiras za ljeto 2006, prvi vikend u 8-om mjesecu ili zadnji vikend u 7-om mjesecu.

Tako da pocnes s organizacijom lagano.

I ovako i onako je u planu 4-5 susreta godisnje, tako da ne brines

Huh, probat ću nešto izkombinirat! Da ne idemo ovdje u OT javim se nakon par razgovora!

Link to comment
Share on other sites

mislim da ekipa nije sazrela za takva okupljanja. ako se organizator trudi oko organizacije i ne spava danima jer ga hebu brige oko klope, cuge , mjesta meetinga, vremena......... zašto se frajeričići ne pojave iako su se prijavili i obečali doći?

obišao sam sve susrete oldtimera u HR i okolici i meni su dolazili, iz godine u godinu, ljubitelji tih vozila iz cijele HR i oklice(preko stotinu vozila). prije susreta smo uplaćivali kotizacije za sudjelovanja na susretima i ako se netko ne pojavi morao je biti nekakav hebeni razlog za njegov nedolazak.

predla

Link to comment
Share on other sites

iako sam se već na jednom topicu ispričala zbog nedolaska, opat ka
Link to comment
Share on other sites

Guest Spirit

Citajuci komentare, vidim da vam je bilo super.. i slikice su cool..

neka.. ovakvih druzenja treba cim vise.. ;)

drugi put se nadam da necu bit sprijecen da vam se pridruzim...

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi ti pametnije da ga planiras za ljeto 2006, prvi vikend u 8-om mjesecu ili zadnji vikend u 7-om mjesecu.

Apsolutno podrazavam ove termine! Taman sam na godisnjem zadnji tjedan u 7om i prva dva u 8om :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto cinilo da sam stao na prvoj... ali ocito nisam, koji sam ja krelac!! :tup: Fulao sam cijelu cijelcatu benzinsku pumpu!! Ah to slavonsko meso.. :laugh:

2Nelio: Si vidio a majstorski potez!? Prosao 13mikrometara od stupica.. da se Ines nije pocela derat skinuo bi ih sve redom!! A i ti samnom.. :laugh:

Ma uopce ne sumnjam u tvoje sposobnosti i lezanje Meganea :) . Dragoj pohvale na ranom upozorenu a i mojoj, jer sam skoro pobrao teretnjak dok sam namjestao blendu na fotichu u voznji da mi se moja nije zaderala na uho. Hvaljen bio tempomat i onaj tko ga je izmislio.

Link to comment
Share on other sites

Evo napokon i par mojih slika

Svi na okupu

post-3-1146493283.jpg

Dio automobila

post-3-1146493309.jpg

Maxo & Fuky

post-3-1146493324.jpg

Rain olitiga ja

post-3-1146493335.jpg

Apach

post-3-1146493347.jpg

Cool

post-3-1146493359.jpg

Vare

post-3-1146493372.jpg

Yutasknight

post-3-1146493386.jpg

Clio182@SB

post-3-1146493398.jpg

Krivac za stajanje na autocesti, B.I.G.

post-3-1146493414.jpg

Travolta

post-3-1146493427.jpg

Nelio - the master of pljeskavica

post-3-1146493630.jpg

SB 1010-IO

post-3-1146493644.jpg

Toca_SB

post-3-1146493656.jpg

Njegov nick ne znam, ne znam ni da li je decko na forumu, ali lijep megan u svakom slucaju

post-3-1146493672.jpg

Safrane & njegov buraz - master of rostilj :)

post-3-1146493692.jpg

Junix

post-3-1146493715.jpg

Brko - jos jedan master of rostilj

post-3-1146493730.jpg

Link to comment
Share on other sites

dsc09529cj.th.jpg[/url

ovo mrak fotka....baš me zanima kako će ispasti video materijal snimljen sa suprotne strane?! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno podrazavam ove termine! Taman sam na godisnjem zadnji tjedan u 7om i prva dva u 8om :zubo:

Sla

Link to comment
Share on other sites

ovo mrak fotka....baš me zanima kako će ispasti video materijal snimljen sa suprotne strane?! :laugh:

Fotka je definitivno super. Svaka čast snimatelju i vlasniku ovog ljepotana, odnosno yutasknightu.

Link to comment
Share on other sites

ovo mrak fotka....baš me zanima kako će ispasti video materijal snimljen sa suprotne strane?! :laugh:

Ma nije bash uspjela, trebao sam josh blendu spustiti, ali kako je sve bilo nabrzaka nisam uspio ... steta.. A video zapis jedva cekam :bigl:

Link to comment
Share on other sites

:place2:

mog kornija nigdje??

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

Čujem da vam je bilo super.....da su vas bockali komarci.....i da vam je ostalo brdo mesa,

Link to comment
Share on other sites

Malo sam se raspisao

2RKHmiting.doc

a zaključak je:

Bilo mi je super. Organizacija je bila vrhunska i da su mogli sigurno bi i kišu zaustavili. Upoznao-prepoznao sam većinu prisutnih i svi su OK ljudi i ponosan sam, na neki način, član te zajednice.

Link to comment
Share on other sites

E da ste barem danas napravili miting to je dreuga prica niko se nebi mogao izvlaciti sa kisom ili poslom eto tolko od mene

Mitin je bio pun promasaj sto se tice vremena

Ja lijepo doma i gledam kak kisa dapa i zavidim vam kaj vi imate auto koji ne trosi

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.