Jump to content


petak

Recommended Posts

Sta ce vam to? Kupite fino 16x7 i 195/40 gumu... :zubo:

:tup:

O ovom eksperimentu cete dobiti izvjestaj, nadam se, vec u ponedjeljak..... :hey:

@petak... ja ti odgovorio na pitanje tamo u starom topic-u.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Sta ce vam to? Kupite fino 16x7 i 195/40 gumu... :zubo:

:tup:

O ovom eksperimentu cete dobiti izvjestaj, nadam se, vec u ponedjeljak..... :hey:

@petak... ja ti odgovorio na pitanje tamo u starom topic-u.... ;)

Nija valjda da i ti ideš na 16".

Moram reći da mi petica na 16" izgleda ko divokoza (ima jedna tu u Zagrebu)

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao izbora... mislim... imao sam, ali eto...

One gume sto sam ti spominjao na meetingu u SB-u se definitivno ne mogu nabaviti, jer ih na centralnom skladistu u njemackoj nema...

Onda sam posao traziti 15" i izlete mi super povoljno 16" OZ Chrono Evo... to nisam mogao propustit... evo u ponedjeljak bi mi valjda trebale doci gume, pa cemo vidjet na sta ce licit... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao izbora... mislim... imao sam, ali eto...

One gume sto sam ti spominjao na meetingu u SB-u se definitivno ne mogu nabaviti, jer ih na centralnom skladistu u njemackoj nema...

Onda sam posao traziti 15" i izlete mi super povoljno 16" OZ Chrono Evo... to nisam mogao propustit... evo u ponedjeljak bi mi valjda trebale doci gume, pa cemo vidjet na sta ce licit... :zubo:

E ta felga se ne propušta.

Ipak se meni to čini malo prevelika felga za peticu. Zasad ostajem na 13" (na njima ostaju zimske) ali gledam neke 15" naći (da mogu ljetne gume staviti).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.