Jump to content

1 servis na 15000


mate

Recommended Posts

...evo dugo me nije bilo...

Trebao bih na Meganu II 1.6 sad na 15000 km ic promjenit ulje, uglavnom, zanima me kolko ce me to kostati te vasa iskustva. Dal je bolje da donesem svoje ulje ili?

Link to comment
Share on other sites

Imas toga po forumu samo malo search-a.. uglavnom cca 1000 kn. :hey:

Link to comment
Share on other sites

nije zamjena ulja 1000KN, ulje ti je otprilike 350-400KN + filter 60KN, plus jos njihov rad mozda oko 150KN

Link to comment
Share on other sites

nije zamjena ulja 1000KN, ulje ti je otprilike 350-400KN + filter 60KN, plus jos njihov rad mozda oko 150KN

86,88 kn litra x koliko litara stane + 64,43kn filtar + rad (180kn +-..ovisi)..

Vare, ispricavam se. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Meni isto pise na 30 000 ali ja sam bio na 5000 i to sredio kao nulti servis.Sada imam oko 20 000 i idem na sljedecu izmjenu na 25 000 tj.na prvi pravi servis.

A ako se vozis na visokim okretajima preporucujem jos cescu izmjenu ulja.Npr. svakih 10 000 bih ja mijenjao ulje.Nemoze skoditi a i ti si mirniji.Meni je cak ovaj iz servisa rekao da mogu doci i na 20 000 pa onda na 40 000 opet.Znaci neki interval od 20 000 za normalnu voznju... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DJ872AN
Meni isto pise na 30 000 ali ja sam bio na 5000 i to sredio kao nulti servis.Sada imam oko 20 000 i idem na sljedecu izmjenu na 25 000 tj.na prvi pravi servis.

A ako se vozis na visokim okretajima preporucujem jos cescu izmjenu ulja.Npr. svakih 10 000 bih ja mijenjao ulje.Nemoze skoditi a i ti si mirniji.Meni je cak ovaj iz servisa rekao da mogu doci i na 20 000 pa onda na 40 000 opet.Znaci neki interval od 20 000 za normalnu voznju... :)

Ja moram pod hitno ici na servis imam 27000 km a i motor mi malo koda ima drugaciji zvuk. to mi je 2. servis 1. mi je bio na 6000.

Link to comment
Share on other sites

Ja moram pod hitno ici na servis imam 27000 km a i motor mi malo koda ima drugaciji zvuk. to mi je 2. servis 1. mi je bio na 6000.

Mislim da ti se to samo cini ali mozda je do ispuha nesto.Sto se tice tog servisa da vrijeme je da ga posjetis, ali ti imas dizela pa nisam siguran kakvi su njegovi servisni intervali.Mislim duzi ili grijesim?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.