Jump to content

33. Delta


dadox

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jan69

    16

  • dolac

    10

  • Rain

    8

  • petak

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

super su slike..

jel ovaj ak dubrava od deana??

je i slika unutrašnjosti je iz njegovog auta!!!!!

ide tko danas na Inu!!!

E DA sada sam se sjetio, prošao sam kraj ine i na onoj stazi za utrke nema zadnja dva le

Link to comment
Share on other sites

bit će neki ina delta streetrace kao

Nije li ovo trebalo biti i prije pa je neslavno propalo?

Link to comment
Share on other sites

bilo je jednom ai se je zvalo 301 streetrace!!! tada je pobjedio onaj golf 2 sa bih regama, kaj sada nastupa na 402 a bio je i u gorici!

Link to comment
Share on other sites

Evo kratki izvještaj sa

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

dolac:

"Vidio sam onu Civic koju ste obljepili, išla je ok, ali je djelovala pomalo nesigurna, bar mi se tak činila, jer ju je iza CS sustigao (znači nadoknadio je minutu)"

Da, nikako je nije kontrolirao, morao je jako usporit.....sve zbog guma, vozio je prva tri brzinca na intermediama i nisu se nikako pokazale. Kad je promijenio bila je to druga stvar. Dimitrijevićev clio ide jako dobro, auto je skockan do daske.

Link to comment
Share on other sites

Javili su mi da je Dimitrijevićevi Clio stigao na šlepu dolje, da je razbijena jedna strana. No završio je rally. Je tko vidio?

Link to comment
Share on other sites

Evo kratak izvještaj s Sljemena: onassis i ja smo već u pol 7 bili gore na vrhu di se granaju ceste za Zagreb i zagorje. Baš na tom (najboljem zavoju) sam bio. Magla je pokvarila cijeli dojam jer se niš nije vidlo.. :mad: Prije početka starta kako znate prolaze one nule, jedna nula je bio naš dobri stari Lonac (Lončarić, EVO VIII), tako je lijepo zanio autek i bočno cijeli zavoj za 180 stupnjeva prošao da se ekipa napokon probudila! Jedini iza njega koji je to ponovio je bio

Link to comment
Share on other sites

Evo, došao i ja. Mogu samo reć da je bilo super hladno i vrlo mokro i jako maglovito. Čuo na radiju da je na sljemenu bilo 6 stupnjeva. Clio od Dima imao kvar na mjenjaču ili otišao nosač motora? To još ni oni neznaju, ali su bili jako brzi. Moja i Petrić došli 2 u klasi, ali još nije sigurno zbog penala, koliko vidim svi ih imaju. Bio sam s bratom koji je usnimio puno dobrih i kvalitetnih fotki (bavi se fotografijom skoro pa profesionalno) a ja sam snimao filmiće s svojim digitalcem. Bili danas na tri brzinca i najbolje smo snimili na zavoju na kri

Link to comment
Share on other sites

E a kak da stavim filmiće s moba na forum?? U mpg formatu su....

Link to comment
Share on other sites

E a kak da stavim filmiće s moba na forum?? U mpg formatu su....

Pa. i neznam baš....nisam još to isprobao....dalo bi se vjerovatno stavit na neki drugi server pa stavit link na forumu. :??:

Link to comment
Share on other sites

E a kak da stavim filmiće s moba na forum?? U mpg formatu su....

rapidshare ili nesto slicno pa link ovdje.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Hrt-ov teletekst između ostalog za večeras na hrt2 najavljuje:

23:25 - 23:35 INA Delta Rally, reporta

Link to comment
Share on other sites

Hvala Dolac na ovim tvojim lijepim filmićima, loša rezolucija ali ipak super kad vidiš sa više mjesta.

Ja sam isto snimao filmiće na tom mjestu, sljeme na kri

Link to comment
Share on other sites

2 jan69: ne mogu vjerovat da smo stajali ne na istom zavoju nego jedan pored drugoga!! :tup::tup:

ovaj filmić sa

Link to comment
Share on other sites

Imam skoro sve filmiće sa tri brzinca i nešto s prologa. Upravo dobio i fotke. Još ih nisam ni pogledao.

Danas mi skurio ispravljač u kompu, sva sreća imao brat rezervni pa ga sad ugradio. Imam danas posla na kompu.

Link to comment
Share on other sites

Ljepe fotke! Kak si to uspio ulovit, a da nije mutna slika?

Link to comment
Share on other sites

Ljepe fotke! Kak si to uspio ulovit, a da nije mutna slika?

Brat je profić!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kolko sam skuzio ta civic je iz rijeke a ima nalju ZG U SRCU.... :hura::hura::hura::klap::klap::hail:

Link to comment
Share on other sites

kolko sam skuzio ta civic je iz rijeke a ima nalju ZG U SRCU.... :hura::hura::hura::klap::klap::hail:

:cekicem: Samo zato jer je to bila obavezna naljepnica rally-a. Svi su ju imali, jer je ili ta naljepnica na autu ili plaćaš duplu startninu.

Link to comment
Share on other sites

:cekicem: Samo zato jer je to bila obavezna naljepnica rally-a. Svi su ju imali, jer je ili ta naljepnica na autu ili plaćaš duplu startninu.

:lool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.